Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Letní cyklovandr

Goto down 
+3
Jirka ™
ondra.com
Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 7:21 pm

Pusto, Tvoje "vtipy" vubec nebudu komentovat. Co se tyce toho, jestli tam budeme brzo, tak vychazim z toho, ze chceme take neco videt nejen projet okolo, coz vyzaduje a) svetlo, b) dodrzeni otviracich hodin, pokud se chceme podivat dovnitr. Spat muzes ve vlaku, ne? Navic si asi nemuzeme moc vybirat. Nejlepsi spoj vyhodnotime spolecnymi silami zitra.
Co ty stany? S Pustou po jistych zkusenostech byt ve stanu uz nechci - predpokladam, ze on je na tom podobne. Muzu nabidnout stan pro 3 nebo pro 2, co se chteji trochu rozvalovat, pripadne stan pro 2, ktery uz jsem ale asi 2 roky nepouzila a musela bych ho vyzkouset... Kazdopadne drobne technicke nedostatky ma urcite (nenarusujici jeho funkci, ale znesnadnujici jeho obsluhu).
Chce nekdo varit? Ja bych jedla v hospode, pac se mi moc nechce tahnout esak, varic, bombu... Vloni jsme to snad pouzili jednou.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 7:37 pm

No tak ... nemusíme se přece honit po muzeích apod. hned první den. :-) Spát ve vlaku de facto nemůžu, to jsem si naposledy opět ověřil, když jsem jel vlakem do Banské Bystrice po noční. Furt někdo vystupouje nebo nastupuje nebo kontroluje jízdenky. :-) Navíc obvykle nastoupí do kupé krásné holky a to se pak spát ani nevyplatí. ;-)

Co se týče stanů, dá se to těžko nějak zásadnějc domlouvat, když zatím nevíme, kdo vlastně všechno pojede. Co se týče společnýho spaní, tři noci to snad vydržím s kýmkoliv (klidně i s Danem, jehož "umístění" bylo tenkrát na Kavkaze kámenem úrazu :-).

Jinak souhlasím se stravváním po hospodách.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 7:51 pm

Jídlo každopádně po hospodách, kdo by se s tim tahal...a navíc už jsem asi trochu přešla období, kdy mi pokrmy typu větve a hostinec přišly lákavý.
Stan nemám. Nebo teda mám, ale pro tři a zbytečně velkej a těžkej a na kola ne moc ideální.

Zítra to teda snad nějak pořešíme. Jinak cesta, je tu ještě jedna varianta...uvažuju o tom, že vezmu auto, protože by se mi vážně hodilo se vrátit nějak v sobotu večer (v noci). Ale ještě uvidim...
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 8:07 pm

Jo, já jenom připomínám, že zítra večer máme sraz gymplu na Parukářce, tudíž do klubovny nebudu moci dorazit.

Já bych zase potřeboval být zpět v Praze tak nejpozději v šest hodin v neděli, páč mám lístek na amerického indie hip-hopera a performera Astronautalise do strahovské 007.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 6:02 am

Hojda...

nějak jsem o tom včera přemejšlela a lehce jsem přehodnotila plány. Jelikož jedeme zhruba na 3 dny, což není mnoho, navrhovala bych se "ubytovat" v nějakém příhodném středu - viděla bych to na nějaký kemp u vodní nádrže Nové Mlýny a odtud naplánovat tři výlety. Je toho tu v okolí dost - na jih na Mikulov, CHKO Pálava, Lednicko Valtický areál, Břeclav, atd. Nemyslím si, že by nebylo z čeho vybírat.

Nesmírné výhody z tohovyplývající: Možný alternativí příjezd a odjezd kohokoliv z nás (zejména pro mě největší plus, navíc jestli budu brát auto, radši ho nechám někde v kempu, než tři dny kdovíkde), budeme jezdit nalehko a zejména bude možné navštěvovat cokoliv a kdekoliv, jak tu všichni píšete. Nevim, jestli jste o tom přemejšleli, ale pokud budem mít kola naložený všema věcma a stanama, já osobně se asi budu bát to někde nechat a jít se zvesela kochat nějakym hradem (v Rakousku jsme to sice tak dělali, ale bohužel, Čechy jsou Čechy, a taky už bysme druhej den nemuseli mít v čem spát...a chodit na výlety s cyklotaškou a stanem v ruce teda neni moc lákavý)...
Je mi jasný, že na to budou všemožný nározy typu, nejsme mastňáci, kolik nám je, musíme se vydrsnit a podobně...ale zvažte to. Jelikož, jak jsem již psala, jedem pouze na 3 dny a míst je tam k vidění opravdu hromada, se mi to nejeví jako blbej nápad. Pokud bysme jeli na týden, tak je jasný, že z jednoho místa toho moc neprojedem, ale 3 dny jsou podle mě ideální na to někde zakempit... Bude to jednodušší ve všech směrech a i se nám líp pojede...
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 6:11 am

Plus může jet i Jitka bez nosiče Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 6:12 am

Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 9:28 am

Uz to teda sice nebude vandr, ale zas toho treba nalehko vic ujedem atp. A s tou Jitkou to vubec neni blbej napad. Jdu ji zavolat. Predpokladam, ze nejaky nosic na kola na aute mas, ze jo? Ale asi kazdopadne uveze jen 4 kola, co? Kolik nas vlastne je? Co ta Tereza? Kdyby nas bylo moc, tak cast z nas muze zkusit v nejhorsim to pendolino...
Co se tyce kempu, tak jedinej, co znam je v Lednici... Zadnej zazrak, ale spatny to tam taky neni. Otazka je, jestli je to ve stredu, spis asi ne...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 9:45 am

Tak pokud nam Dita zajisti autozajezd, pojede i Jitka.
Návrat nahoru Goto down
Marek
Sněžka bioaktivní
Sněžka bioaktivní



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 07. 10

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 9:57 am

Hou,

s Ditou se nedá než souhlasit, a to ve všem, neb také budu prchat dříve - v sobotu ráno musím být doma na Valašsku.

Putování vinařským krajem tak odpadá, nicméně jedna věc, která může trochu "dobrodružství" dodat, je cestování, a to vlakem, nikoliv autem. Vlak může ujet, nemusíme se s koly do vlaku vejít, pojede moc lidí, ale vždy jede něco dalšího a osvěžení si můžeme dopřát na každém nádraží - i cesta patří k dovolené Smile Riziko zácpy na dálnici, pokuty, rozsekané pneumatiky či upadlého bicyklu ze střechy nevidím jako příjemné vzrůšo po cestě... Kemp není nic nedrsného, ale autem můžeme jezdit až budeme pupkatí fotři a kojící matky... Smile

Našel jsem již i spoje v 6 a v 8h rano, které berou kola i nějaké kempy v okolí novomlýnské nádrže. V Brně je čas najíst se v bufáči u nádru a pak dalším rychlíkem do Zaječí - odtud kolmo do některého z kempů, postavit stany, nechat tam věci a vyrazit na cyklotrasu...

Hofg, domluvil jsem
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 10:08 am

Tak Jitka pravdepodobne pojede i vlakem, to jsem se spatne vyjadrila... jen pro ni bylo sehnani a montaz nosice neresitelnym problemem.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 10:54 am

Ditka autozájezd zajistí Smile Btw, jak by chtěla jet Jitka vlakem bez nosiče? Jako že by vedle kola táhla kufr?? Smile

O výhodách automobilu se pobavíme večer, zbytečné zde rozepisovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 11:58 am

Ha, no to jsou teda kotrmelce / zvraty. Osobně bych tedy preferoval původní plán, ale nejsem ani nijak nějak extrémně proti Ditině nápadu. :DD
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:10 pm

Tak vandr je vandr... A spani na nejakem hezkem liduprazdnem miste je neco jineho nez spani v kempu... O tom zadna. A je pravda, ze kdyz nepocitam vodu, na poradnem vandru jsem letos nebyla :/ Jenze pokud fakt chtej lidi prijizdet a odjizdet, pripadne nemaji nosic apod., tak ma klisickej vandr celkem nevyhody... Ono je to taky o tom, ze moc nejsou lidi. Vloni to vypadalo, ze pojede asi 10 lidi a nakonec jsme jeli s Kamilem, Danem a na jeden den se pripojila Verca s Hubertem.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:16 pm

Co kdybychom si udělali klasickej vandr třeba o dušiičkách? :-) Já jsem na pořádným vandru byl snad napoesledy na Tý Šumavě (Boubín a tak) o velikonocích, jak napadlo hafo sněhu.Tj. před více jak dvěma lety.

A co když pojede i ta Tereza? To bychom si nejspíš museli půjčit Transita. :-) Nebo budem losovat, kdo pojede vlakem?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:25 pm

To se asi vecer dohodneme, jakou kapacitu ma jejich auto. Jinak jsme asi navzdory vsem rozporum nejak sprizneni, pac o dusickovem vandru jsem ted premyslela... Vice ale pripadne v samostatnem tematu pro pripad, ze by tu nekdo chtel ziskat nejake informace... uz tak to asi bude mit dost slozite Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marek
Sněžka bioaktivní
Sněžka bioaktivní



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 07. 10

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:38 pm

Já se místa v autě vzdávám rád a dobrovolně... Smile Podpořím raději udržitelnou železniční dopravu... Smile Cesta na Ukrajinu mi stačila... Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:47 pm

Tys jel na ukrajinu autem? Treba Dan se z celyho kavkazu nejvic tesil na babusky ve vlaku a jejich domaci vyrobky Very Happy Ale to uz je fakt mimo tema... poresime vecer.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:58 pm

Aha, já z nějakýho důvodu měl za to, že Marek žije na Moravě. :-)

A vy teda dorazíte večer na tu Parukářku?

Jinak se obávám, Lucko, že rozpory máme mj. i proto, že jsme si vlastně v lecčems podobní. :-) Až teda na tvé hypertrofované majetnické pudy. :-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 2:00 pm

Myslim, ze jsme si podobni jen v par bodech - vesmes spatne vlastnosti, takze to tu nebudu jmenovat, aby s nama nekdo na ten vandr vubec jel - ale neni to nic, co by se v normalni populaci bezne nevyskytovalo. A s temi majetnickymi sklony - podle me je to blud vznikly z toho, ze se prece jen snazim sverovat sve veci do dobrych rukou (a to klidne temer neomezene), ale Tvoje medvedi tlapy do teto kategorie ani v nejmensim nepatri Very Happy A vubec, uz tu nebudu spamovat a predem prohlasuju, ze mlceni neznamena souhlas boj
---
A jestli dorazime na parukarku zatim nevim... Podle toho, jestli se ostatnim bude chtit a jak moc budem potrebovat internet.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 2:08 pm

Haha, nepamatuji si, že bys mi kdy něco svého svěřila do mých tlap -- zato já ti tehdá svěřil kladivo a už se mi nikdy nevrátilo. :-)) Plus pamatuješ si, jak jsem ti říkal, že pochybuji o tom, že bys vůbec ostatní lidi měla ráda?

Vzhledem k počasí budem možná spíš u Houdků, ještě dám vědět.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 5:25 am

Definitivní plán:
Sraz v 11.00 v kempu Pálava. Z možností, jak toho lze dosáhnout vybírám 2:
s Ditou autem v 7.00
s Markem pendolínem v 6.39
Druhá možnost vyžaduje rezervaci, takže je dobré se rozhodnout nejlépe dnes.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 7:31 am

Asi takhle: pokud by zbyl flek v autě, rád bych se svezl, jinak holt to Pendolino.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 8:03 am

Místo v autě je, zatím jsme 3 - já, Lucka, Jitka...ale vyrážíme z Brodu/z Úval.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 9:20 am

Změna, posádka pouze já a Lucka...takže místa je habaděj. Sraz v Úvalech ve čtvrtek ráno? Třeba v 7 u Lucky?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Letní cyklovandr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Letní cyklovandr
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Letni cykloakce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: