Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Letní cyklovandr

Goto down 
+3
Jirka ™
ondra.com
Admin
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 7:54 am

citace :
Ahoj,
vypada to, ze o dvoutydenni vylet za bulharskymi horami, pamatkami, morem,
jidlem, vinem apod. neni zadny velky zajem. A tak jsem vcera premejslela,
ze by mozna bylo lepsi udelat daleko mensi, ovsem mozna pro mnohe atraktivnejsi
akci. Muj prvni napad je:
cyklovandr na jizni moravu level "zeny, muzi v rekonvalescenci, muzi
s velmi tezkymi brasnami"
Co tomu rikate? Akci bych videla tak na 5 dni nekdy v srpnu. Pokud by
byl nejaky lepsi napad na misto, kam se vydat, tak se nicemu nebranim.
Tesim se na Vase napady, pripominky a vubec vsechny odpovedi.
L:
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 8:39 am

To zni celkem dobre...nerikam, ze na 100% pojedu, ale rozhodne to vidim realnejc nez Bulharsko Smile

Pak me jeste napadlo, ze bych se rad zas nekdy kouknul kolem Vacova, na taboriste atd...ale to by byla spis vikendovka...ikdyz na kole mozna ne Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 9:04 am

A mas nejake preference ohledne terminu? Zatim se napad libi Letce, Honzovi a Dite, ale nikdo z nich zatim zadny termin nenavrhnul a me je to zatim (krome uplneho zacatku a konce srpna, kdy bych byla rada doma) jedno.

P.S. A klidne rada pojedu jeste na vikendovy vandr bez kol, pokud nejaky bude...

AKTUALIZACE: Jeste jede Jirka jako zastupce raketove sekce Wink
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 10:12 am

Konkretni termin me ted nenapada, akorat posledni vikend v srpnu uzrcite nemuzu...

Jinak jeste mam v planu behem leta dojet na kole do Vidne...tak premejslim, ze by to slo skloubit s touhle akci, protoze je to podobnym smerem Smile ...ale to by byl spis level "drsnoraketaci s velkymi a tezkymi brasnami" Smile
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 8:04 am

S kým plánuješ jet do tý Vídně, Ondro? Že bych se případně přidal Smile S tou jižní Moravou by to šlo skloubit dost dobře. Méně trénovaní jedinci někde odpadnou :-) (dejme tomu v Břeclavi) a ostatní by pokračovali do Vídně (to je zhruba 100 kiláčků Smile Navíc jet v této oblasti s brašnama není žádný problém, vždyť je to tam všude po rovině a navíc většinou po silnici.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 9:34 am

Dobrej napad. Doufam, ze mene trenovani jedinci neodpadnou uz prvni den Very Happy Mas nejakej napad na trasu, Jirko?
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 11:57 am

S jednim nebo dvema kamosema ze stredni... A videl bych to prumerne tak na 150 km/den Smile do Vidne za 3 dny...mozna s mensi prestavkou ve sklipku Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 12:22 pm

Pro fazi, kdy budete mit s sebou me a jine brzdy, vidim jako maximum 80 km/den. Slo by treba, ze zatimco my, pojedeme vlakem, Vy si date jeden brutus den, pak si s nama date par lazo plazo dni, kdy si muzete vlozit nejake bonusove odbocky, a pak se konecne pojedete podivat, jak je tady drahy pivo?
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 1:11 pm

Ondro, ty myslíš dojet do Vídně přímo z Prahy? To bude podle mě dost přes 500km. Teda jestli nechcete jet jenom po větších silnicích. Já bych totiž určitě preferoval co nejmenší silničky a cesty - podle toho, kde to je hezký a členitý Smile Tím pádem pro mě denně 150km není splnitelný. Spíš těch 100km. Takže by bylo podle mýho lepší vyrazit třeba z Jihlavy třeba směrem Třešť, Telč, Dačice, Bítov, Vranov, Znojmo, Mikulov. To by se mi líbilo :-)
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 4:34 pm

No jasne, cele na kole Smile ...a neni to tak daleko, jen neco malo pres 300 km http://tinyurl.com/39cq592
...udelat to tak, ze za vama dorazime po vlastni ose, dame spolecnej odpocinkovejsi den a nejakej ten sklipek a pak budem pokracovat by se mi zdalo asi jako nejlepsi...
Návrat nahoru Goto down
veroni muki
Rex gel soda effect
Rex gel soda effect
veroni muki


Poeet p?íspivku : 94
Age : 37
Registration date : 06. 07. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeFri Jul 16, 2010 6:13 am

tak Vás tady zdravím.
a co praha - drážďany p cyklotrase o prodlouženém víkendu v září, kromě 4,5. nemusíme to jet celé.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeFri Jul 16, 2010 12:29 pm

V zari tu uz nejsem Sad Pojdme teda nejak rict, kdo by se nejakym vyraznejsim zpusobem zucastnil toho odpocinkoveho moravskeho cyklovandru Ja vim o Dite, Letce, Honzovi, Marek Konarik se na to taky tvari docela dobre, Kamil by pry mohl az spis v 2. polovine srpna, coz se ale asi moc nehodi turboskupine, ktera (jestli to chapu dobre) se chce zucastnit spise okrajove.
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeFri Jul 16, 2010 11:47 pm

Já bych se zúčastnil pokud možno plně, Ondrova akce je na mě asi až moc cílená na dobytí Vídně. Já bych radši lehce popojížděl po hezkých výhledech a podobně :-)
Jinak jak moc plánujete jezdit po asfaltu? Menší romantičtější cestičky (turistický stezky) neodsuzujete? Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeMon Jul 19, 2010 7:51 am

Ja a moje (retro)horske kolo odsuzujeme pouze schody, velke koreny, prudke svahy po jehlici, pisecne plaze... no, ja toho odsuzuju podstatne vic, nez moje kolo Wink A jsem moc rada, ze se hodlas zucastnit plne!
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 6:09 pm

Bezva, jsem určitě pro. Co se týče terénu, moje silniční kolo by pokud možno uvítalo alespoň něco, co se zdánlivě podobá nějaký cestě, zas na nějaký minicestičky lesem a polem bych to neviděla...něhledě na to, že v poli asi žádnej sklípek nepotkáme Smile)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 6:44 am

Prasknu na Ditu, ze ma trekingove kolo Wink Ale s tema sklipkama ma uplnou pravdu... Myslim, ze existuje i nejaka stezka vina nebo neco takoveho, ne? Ale zas bych to moc neprehanela - mam sve zkusenosti se sportovnimi urazy cestou ze sklipku Wink L+H jsou pry nejak hodne pracovne vytizeni, takze to s jejich ucasti moc nevypada, zato se celkem tvari Jitka, ze by s nama jela...
Co terminy? Vikendy, nebo je to jedno?
Slo by treba 6. - 10., dalsi (okolo 15.) nemuze Jitka (ale nevim teda, jak moc jiste vi, ze pojede...), 18. - 22. (20.-24.)?

Návrat nahoru Goto down
Marek
Sněžka bioaktivní
Sněžka bioaktivní



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 07. 10

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeWed Jul 28, 2010 1:18 pm

Hola, take se zapojim do diskuze.

K terminum: Vracim se 8/8 z UA a pak mam pracovni povinnosti - od nedelniho (15/Cool kuropeni mohu vyrazit kamkoliv a pokud se mi nepodari vymenit sichtu 19/8 tak to budu muset ukoncit po 4 dnech... Soboty jsou pro mne zabite, neb mne vaze pomoc doma se drevem na zimu...

Rad se do Mikulova - italske renesancni perly na Morave - vratim, je tam opravdu hezky, rad bych take navstivil Lednicko-Valticky areal, kde jsem jeste nebyl. V dedince Tynec (cca 10 km od Breclavi) mam znameho se sklipkem, nejake vino snad mit jeste bude, mohu domluvit ochutnavku a posezeni. Breclav povazuji za strategicky bod navratu zpet do Prahy.

Je otazkou, zda-li chceme poznavat a uzivat si nebo travit cas zejmena v sedle... Priklonuji se k poznavani a kolo beru jako idealni postrk mezi cili - poznani, jidlo, pivo, vino, kafe, mesta, pamatky, koupani... Pokud budeme jezdit vice jak 50 km denne, uzijeme si spise sedla, potu a spechu...

Jak uz spravne poznamenala Lucie, existuji tzv. moravske vinne stezky - je to podle jednotlivych vinarskych oblasti - viz www.stezky.cz . Srpen byva v techto krajich velmi teply, rozpaleny asfalt bude zhnout, vetsinou jsou znacene cyklotrasy vedeny po silnicich III. trid. Bude dobre se vzdy nekde osvezit ve vode - pochopil jsem spravne, ze jedeme pod stan, nikoliv do penzionu, vsak? - coz je taky idealni taboriste. Nicmene, hrozi, ze budou obtezovat komari, Jizni Morava je tim znama - kamaradky musely jednou cykloputovani i drive ukoncit, neb to neslo vydrzet...

Bylo by dobre urcit termin a nasledne se sejit nad itinerarem, abychom se dohodli, kam prijet a odkud budeme odjizdet, co navstivime a co nechame na priste:)

Pekne dny a brzy na videnou!
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 7:08 am

Hojda...
co se týče termínu, tak do 15. se mi to taky uplně nehodí...a pak by to asi nějak šlo, až do toho posledního víkendu, to už taky něco mám. Jinak bych to viděla zhruba tak na 4 dny, nebo vy máte naplánovaný celý týden? Ale jako zatim se ničemu nebránim... Smile

Jinak taky si myslim, že jedeme pod stan. Cyklstezky se mi zdají ideální a trasa kolem 50 denně je taky dobrá...aspon něco uvidíme a večer budeme mít sílu ještě něco vypít Smile

Itinerář můžeme naplánovat, ale nějak bych to asi nehrotila, dáme nějakej start - cíl a trasu...a uvidíme Smile

Snad mě do tý doby nezaměstnaj a vyjde to Smile) Ale zatim se nebojim, takže skoro můžu balit Smile
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 7:11 am

Jo ještě, možná bych vzala jednu kamarádku (Tereza - letuška), předpokládám, že to neni problém...ale ještě to neni uplně jistý.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 8:07 am

Kamaradky a kamaradi vitani Wink
Penzion bych si nechala, az budceme stary, ne?
O tech terminech mluvite tak, ze o tom musi clovek hrozne premejslet Very Happy Co tedy treba 20. - 24. vcetne cesty? To by slo? Tusim, ze Jitka preferuje spis drivejsi termin, ale nevim, zda mu tento vylozene vadi... Co Ty na to, Jirko?
Mas nejake mapy, Marku? Aby bylo nad cim se sejit... Pripadne muzu neco pujcit v knihovne...

P.S. Koukam, ze Marek soboty nerad... tak az od nedele? Nebo ze bychom k Vam prisli pomoct se drevem a na oplatku pojedli nejaky echt moravsky obed? pivo
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 9:12 am

A co třeba nějak v tom týdnu od 16., když chce Jirka (Jitka?) dřív...A kdo teda vlastně jede? Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 12:40 pm

To muzeme klidne taky, ale pochopila jsem, ze Marek se musi 19. vratit...
V predchozim prispevku se jednalo o Jirku lol!
Moje informace (vcetne zakulisnich):
Letka + Honza by chteli jet, ale Letka zjevne nema kdy No
Dita pojede nejspis i s kamaradkou letuskou Wink
Marek pojede
Jirka pojede a tvori zaklad turboskupiny
Ondra chce jet asi castecne, pac ho to tahne do Vidne
Jitka uvazuje, ze by jela... pocita, ze si pujci kolo my segry - to musim jeste proverit, zda je to kolo pojizdny...
Pusta jede s nekym na kola a pry je mozne, ze s nama, ale to je hodne nejista informace Very Happy
Kamilovi se to zdalo jako dobry napad, pokud by to bylo v druhe polovine srpna, ale nic neslibil...
ja pojedu Smile
a to je zatim asi vse...

P.S. Dito, pekna fotka Smile
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeFri Jul 30, 2010 6:40 am

Aha...no tak to asi domluvíme nějak aktuálně, až se sejdem. Mě je to asi celkem jedno zatim.
p.s. Dík, je z vodáckýho putování se Soňou Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeSat Aug 07, 2010 6:42 am

Vypadá to, že pojedeme definitivně v termínu
neděle 15.8. - středa 18.8..
Ujme se někdo trasy?
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 3:06 pm

Jako můžu na něco mrknout, neni problém...ale jestli tam někdo byl, nebo má pocit, že se v tom líp vyzná, vřele mu to přenechám. Jinak teda v sedle plánujem pondělí, úterý, středa? Nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Letní cyklovandr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Letní cyklovandr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Letni cykloakce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: