Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Letní cyklovandr

Goto down 
+3
Jirka ™
ondra.com
Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 5:43 pm

Bych jela uz v nedeli rano a vecer jeste neco ujela, at spime na nejakem hezkem miste... Jak jsme na tom se stanama? Pokud by bylo hezky a nemeli bychom moc veci, mozna bychom se vsichni nasoukali do meho trojmistneho stanu, jinak by mozna bylo lepsi vzit dva dvojmistne, pokud mate... Ale to vlastne pocitam s minimalni variantou DLJM. Beres jeste tu kamosku, Dito?
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 9:00 pm

Tak nakonec to pro mě s tím termínem nevypadá dobře - budu pryč teď od 10. do 17.8. Je to zájezd, který jsem nepočítal, že vyjde. Ale vyšel. Tudíž asi pojedete beze mě. Nebo ten druhý termín (který jsem ale už samozřejmě zapomněl :-)...
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 7:41 am

Tereza nakonec asi nepojede...je to s ní trochu těžký, do poslední chvíle neví, jestli jí nehoděj nějaký lety, když ten určitý termín nezablokuje, a to se prej může akorát měsíc dopředu. Takže tedka nic bloklýho nemá a včera řikala, že příští týden právě nakonec někam letí... Ještě by to prý zkusila s někym přehodit, ale myslim, že to nevyjde.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 8:00 pm

Novinky:
Jirka nemůže ani v jednom termínu...
Pušta může na 100% od 19. a může prý i přijet dodatečně, pokud bychom jeli dříve
Marek může, jak známo, v prvním termínu, ale možná ho představa převahy žen přesvědčí o opaku Wink
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 8:27 pm

Tak jsem asi po 100 letech opět nahlédl sem ... a potvrzuji Lucčina slova.

13. až 15. srpna jsem na festivalu v Mikulově, poté jeden večer zapaříms Luckou rybákovou a zvolna se přesunu na Letní univerzitu liberálních studií do Jindřichova Hradce, kt. končí ve středu kolem poledne.

Toznamená, že první termín pro mě naprosto nepřipadá v úvahu, zatímco od čtvrtka 19. by to z mé strany šlo + v případě, že se nějak ujasní trasa a účastníci, jsem ochoten popř. dorazit někam i po vlastní ose a tam splynout se skupinou, kdyby se vyráželo už dřív.

Jinak by to chtělo nějakou rekapitulaci účastníků: Lucka, Dita, Ondra.com, Marek a Kamil? Je to správně? Jitka Lakomá si věří na to, že na kole ujede 80 km denně?
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 8:28 pm

Plus kdyby náhodou někdo měl na zapůjčení náhradní nosič, uvítal bych to. :-) Mně nejdřív odpadl z kola a pak mi jej někdo šlohnul při stěhování. :-)
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 8:30 pm

Jinak mi připadá vtipné, že jsem na tomto foru rok a půl nic nenapsal a přesto mám stále čtvtý nejvyšší počet příspěvků. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 8:54 pm

No, ono se neni co divit, ze mas hodne prispevku, kdyz je pises potrech WOW

Jitka by jela pouze pokud by sehnala nosic a to nejlepe i s kolem. A 80 denne nechce jezdit nikdo z nas. To bych videla jako obsolutni maximum. Chceme jet spis po mensich cestach a dukladne si to tam uzit, ne projet v rekordnim case.

Nejvaznejsimi ucastniky jsme my s Ditou, Marek a Ty... Jitka a Ondra nejedou urcite, zbytek je ve hvezdach. Muzes s sebou pribalit nejake soudkyne, zajezd ma zatim volnou kapacitu Wink
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 8:58 pm

Můj mozek zkrátka pracuje na pokračování. :-)

Soudkyně má celej srpen víkendovou službu na soudě (v Český Lípě), což znamená, že musí být furt na mobilu a v případě potřeby promptně dorazit do soudní síně a uvalit vazbu na kriminálníka. :-) Čili na Moravu určitě nepojede. Nejede ani do toho Mikulova, i když by jí to jinak lákalo.

A co ten Kamil? Marka zřejmě neznám ... Ditu v podstatě asi taky ne. :-))
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 9:04 pm

Kamil se na to jeste neciti. Prece jenom je to nekolik dni vkuse. Myslela jsem obecne Tve kamaradky/kamarady.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 9:16 pm

NJ. Potíž s mými kamarády / kamarádkami spočívá v tom, že jsou to všechno zaměstnaní lidé, tj. na podobnou akci by si museli vzít dovolenou a je nutno to s nimi plánovat dopředu. :-(

Tak já taky nevím, nakolik se cítím na čtyřdenní akci na kolech. Posledně když jsem byl na třídenní cykloakci, tak jsem byl z toho kola už třetí den dost zmasakrovanej.

Přičemž to bylo předdloni, v době, kdy jsem měl na kole najeto 1500 km. Letos jsem byl na kole pořádnějš zatím jen dvakrát, cca 160 Km (i když v těžkém / hornatém terénu).

Každopádně to chce teda domluvit co nejdřív, páč bych si v tom případě koupil nosič a nechal kolo pořádně seřídit. Což bych musel stihnout zítra nebo ve středu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 9:21 pm

No, ja myslim, ze se nemusis bat, fakt to bude spis odpocinkovy... Nosic kup, ten se neztrati Smile A ja teda doufam, ze akce nepadne, pac je to jedina moje letosni dovolena Zelva
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 9:28 pm

Bych řekl, že celej tvůj pobyt v Grazu byl jedn velká dovolená, ne? :-)

Já se toho nebojím, ale čím jsem starší, tím větší dřinou se mi kolo jeví. Smile Však už taky silně klepají na bránu "Kristove roky". ;-) A člověk si čím dál víc řiká: mám já vůbec zapotřebí se drát do nějakých brutus kupců, navíc v brutus vedru? Posledně jsem si například připadal jako "hlemýžd na rozpálený plechový střeše". To bylo ale extrémní vedro. :-)

Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 10:11 pm

Jestli minimalne 10 hodin prace denne (po - pa) povazujes za dovolenou, tak prosim. Co se tyce Tvych obav starnouciho cyklisty, tak velke kopce taky neplanujem. Bude to proste pohodovy vandr, zadne zavody. A dal uz bych to nepitvala.

Dluzita informace:
Novy nejpravdepodobnejsi termin je 19. - 22. 8.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 8:43 am

Koukám, že se to tu nějak rozjelo...no termín ok, sice se mi hodil víc ten dřívější, ale co se dá dělat. 22. bych měla jít na trenink, tak bud to nějak pořešim a nebo zmizim v sobotu večer...A kdo teda jede? Lucka, Ditka, Pušta, Marek?? Nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 8:54 am

JJ, zatim to vypada presne, jak rikas... Jeste mozna jeden kluk, ale to neni jiste. V tom drivejsim terminu bychom museli jet ve trech... A ted uz vlastne ve dvou, pac jsem si musela domluvit vyuctovani projektu a jedna z mala moznosti byla 16. Pokud potrebujes trenovat, nalozime Ti v nedeli vic bagaze, ne? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 10:35 am

OK, tak já s tím taky počítám a odvážím kolo do servisu. :-)

Zbývá domluvit, kam se vlastně pojede. Upozorňuji, že od pátku odpoledně se plánování nebudu moci aktivně (ale ani pasivně) účastnit. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 8:15 pm

Abycom mohli planovat, chtelo by to turistku KCT c. 88, odpovidajici turistku od nekoho jineho, nebo odpovidajici cyklomapu... Zatim bez mapy navrhuji nasledujici:
Breclav - Pohansko - Valtice - Randez-vous - 3 gracie - Hlohovec - Belveder - Kolonada na Rajske - Uvaly (to nemuzeme vynechat) - Sedlec - Mikulov - Horni a Dolni Vestonice - Pavlov - Pusty zamek - Bulhary - Nejdek - Rybniční zámeček - Lednice - Jeskyně a akvadukt - Minaret - Janův hrad - lovecký zámeček - Břeclav
Bez mapy ovsem nemam tuseni, jak je to dlouhy... skoro mam podezreni, ze to kilometru ani moc neni, ale da se to asi v jakemkoliv bode natahnout, cyklotras je tam mraky...
Klidne navrhnete i neco uplne jineho, tyhle veci jsou hezky, ale snad vsechny uz jsem je videla minimalne jednou, takze lito mi to nebude...
Pokud pojedeme jakykoliv okruh breclav - breclav, navrhuju nasledujici dopravu:
Praha 5.39 - Breclav 8.57 nebo Praha 7.39 - Breclav 10.57
Zpet dle situace, jezdi to kazdou hodinu, obcas pendolino, takze nekdy co dve hodiny...
----------------------------
Tak jsem si to hrube premerila a je to tak 110 - 120 km. Kilometru to neni moc, ale na co koukat tam bude porad... Jeste je treba zaradit nejake sklipky, ale to by nemel byt problem Smile Treba jsem byla ve sklipku v Hlovovci, coz je primo na trase...
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 10:08 pm

OK, zní to dobře, určitě to nějak natáhnem, páč jinak nemá smysl brát si s sebou kola (110 km za čtyři dny klidně ujdem pěšky, ne?). :-)

Mapu bys teoreticky mohla koupitty, Koniklec ti ji zacáluje, ne? :-)

Odjezd bych preferoval spíš ten pozdější, 7:39; přece jen každá dodatečná hodina spánku je dobrá + chceme-li jezdit okolo 60 km denně, nepotřebujeme vyrážet už v 9 ráno.

Trasa zní zajímavě, kromě Mikulova to tam vůbec neznám; určitě se to dá plánovat i průběžně za pochodu, podle nálady, chuti a počasí.

Jo, a osobně bych spíš než vinné sklípky preferoval slivovicové "sklípky", ale v tomto směru se evidentně budu muset přizpůsobit. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 10:46 pm

Tereza možná jede s námi....udala lety, ale ještě to neni nastopro...
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 11:39 pm

Tak to je příznivá zpráva ... doufejme, že jí to klapne. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 5:29 am

By ses mohl, Pusto, zeptat, jestli by Ti nezacalovali mapu v liberalnim institutu nebo na koleji, ne?

Dita mozna nejakou sezene. Pokud ne, koupim Ti ji k Tvym dnesnim narozeninam. Timto Ti preju vse nej pivo
Návrat nahoru Goto down
Marek
Sněžka bioaktivní
Sněžka bioaktivní



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 28. 07. 10

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 11:18 am

Helou!

Z noveho terminu nadsen nejsem, ale treba mi to vyjde aspon na dva dny...

Vlakem cestuju hodne, jel jsem i temi jmenovanymi spoji... ani jeden neprepravuje zavazadla, natoz kola... 6,39 jede pendolino, coz pro nekoho muze byt drobnym zazitkem, vyhodou jizni vetve (rozumej PRG-Breclav) je, ze se neplati mistenka a jede se za "normalni" jizdne. zde je nutne ale provest rezervaci mista pro jizdni kola, pendo jich ale uveze pouze 3, jak jsem se ted informoval, takze to taky pada...

Na ceste zpet z Brec do PRG je take problem s koly, jsou to same EC/IC, ktere nemaji zavazadlove oddily, cili neberou kola (krome EC Vindobona v 11h z Brec). Ty jsou v obycejnych rychlicich, takze cesta nebude trvat zhruba 3,5h do Prahy, ale kolem 5,5h a jeste s prestupy, ale vyhlidkovym kochacim tempem... Smile

Toz zvazujte:)

Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 2:14 pm

Lucka: tak já samozřejmě vycházel z toho, že Koniklec je tak trochu finanční černá díra, z níž se financuje leccos, takže jedna mapa by se tam v pohodě ztratila. :-))

A které dva dny by Marek mohl?

Jinak ono opravdu není zapotřebí být v tý Břeclavi nějak extrémně brzo, 50 km na kole za tři čtyři hodniky i se zastávkou na občerstvení dáme s přehledem, ne?
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 3:32 pm

Mapa bude..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Letní cyklovandr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Letní cyklovandr   Letní cyklovandr - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Letní cyklovandr
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Letni cykloakce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: