Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Srandičky***

Goto down 
+4
ondra
kamil
Pušta
Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
veroni muki
Rex gel soda effect
Rex gel soda effect
veroni muki


Poeet p?íspivku : 94
Age : 37
Registration date : 06. 07. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 6:01 pm

vzkaz pro letku: Smile

příště až pojedeme k moři - nech twistra doma a pořiď si KAMAMATRACI!! ta teď frčí....... wow

http://tn.nova.cz/magazin/zena/laska-a-sex/kamamatrace-proti-nude-v-sexu.html
Návrat nahoru Goto down
veroni muki
Rex gel soda effect
Rex gel soda effect
veroni muki


Poeet p?íspivku : 94
Age : 37
Registration date : 06. 07. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 6:02 pm

veroni muki napsal:
vzkaz pro letku: Smile

příště až pojedeme k moři - nech twistra doma a pořiď si KAMAMATRACI!! ta teď frčí....... wow

http://tn.nova.cz/magazin/zena/laska-a-sex/kamamatrace-proti-nude-v-sexu.html


narazila jsem na to, když jsem si pouštěla tu novou pro barboru špotákovou od 3 sester, tjee a mně nikdo nezahraje,..
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 12:23 pm

Všem, kteří se celý týden musí usmívat na své šéfy, kolegy, podřízené, ohnouty a hrabače posílám odkaz na jednu opravdu povedenou relaxační pomůcku. Obzvláště doporučuji k odpolední kávě.

jocolor http://www.volny.cz/kzbiro/BangBang.xls jocolor
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 4:50 pm

Když tu budeme mít Silvestr a jiné žranice, tak se podívejme na něco o brambůrkách... Nejvtipnější je "pro brambůrky se vžil název brambůrky" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Letka
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
Letka


Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 9:23 pm

veroni muki napsal:
vzkaz pro letku: Smile

příště až pojedeme k moři - nech twistra doma a pořiď si KAMAMATRACI!! ta teď frčí....... wow

http://tn.nova.cz/magazin/zena/laska-a-sex/kamamatrace-proti-nude-v-sexu.html

jééé, ta je super:) No nevim nevim, jak bychom s tim na pláži u našeho kiosku pořídili:))
Kamatwister mi přijde takový jistějšíSmile)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 2:39 pm

V klubovne mame asi dvanactery hrabe... coz takhle garden party?
http://www.stream.cz/video/167796-kalendar-misi-a-risi-pamatka-zesnulych/0
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 12:10 pm

Našel jsem fotku jídla, které jsem obdržel v restauraci "Střelnice" v Broumově.
No vystřelili si ze mne parádně, v této kombinaci bylo to jídlo naprosto nepoživatelné.
Navíc jsem se před tím nacpal polévkou...
Srandičky*** - Stránka 2 Zradlo12
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 3:04 pm

Základní potřeby pro VHT.

Srandičky*** - Stránka 2 DSCF3545
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 11:21 pm

Nahodně jsem objevil nasledujic peknei video:

Kocour vs. laserové ukazovátko
Kocour vs. laserové ukazovátko
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 8:36 am

Blondyna:
http://www.videohumor.cz/video/52/blondyna/
Kvuli tomuhle videu me dneska v jednu v noci segra tahla k pocitaci a musim rict, ze to stalo za to lol!
Návrat nahoru Goto down
Letka
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
Letka


Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:24 pm

chjooo, jsem to chtěla smazat... scratch


Naposledy upravil Letka dne Thu Nov 27, 2008 10:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 5:05 pm

Felace??
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 6:00 pm

Vylepseny sachy:
Srandičky*** - Stránka 2 IMG_0428
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 6:15 pm

Srandičky*** - Stránka 2 Strejdaliboruo7 ]
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:33 pm

Tak clanek v ONA Dnes byl skutecne nejen o darcich pro zeny, ale na to, ze je to zensky casopis je dost podezrele, ze je ho o darcich pro zeny cca 60%

http://ona.idnes.cz/vymyslite-uz-vanocni-darky-ktere-zasadne-nekupovat-a-ktere-naopak-ano-1eq-/ona_telo.asp?c=A081103_101350_ona_telo_ves
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:03 pm

Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 9:57 am

Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 12:22 pm

Když se vracím ze školy, občas se mě máma zeptá: "Tak co jsi se dneska naučil?" Otázka to logická... do školy se přece chodím učit. Posledních zhruba sedum let jí na to ale bohužel nedokážu uspokojivě odpovědět. Dřív jsem říkal třeba: "Dnes jsem se naučil dělit dvojciferným dělitelem." Tomu rozuměla. Nebo: "Dnes jsem se naučil hlavní města Jižní Ameriky". To bylo taky jasný. Pak ale na střední škole začly problémy. Odpovídal jsem třeba: "Dnes jsem se naučil derivovat". To už bylo horší. Ale ještě aspoň věděla, že se jedná o nějakou matematiku. Někdy jsem ale odpověděl třeba: "Dnes jsem se naučil princip Mongeova promítání". A to už byla úplně mimo. Na vysoké škole na otázku co jsem se dnes naučil už nešlo odpovědět prakticky vůbec. "Naučil jsem se posoudit tlačenou vzpěru HEB na mezní stav použitelnosti vzhledem ke vzpěrným délkám při vybočení do směru nižší tuhosti." To je zhruba totéž jako mluvit na ni rusky - rozuměla by několika slovům, ale obsah sdělení zcela uniká.
Ale dnes se karta obrátila.
DNES JSEM SE NAUČIL SVÁŘET!
Tomu každý rozumí, každý ví o co jde, je to užitečná věc která se může v životě hodit, a dobrý svářeč si dneska vydělá víc než kdejaká kancelářská krysa.
Pro upřesnění: Umím vařit klasickou eletrikou - bazickou i kyselou elektrodou, a krom toho i COčkem. Autogen mi do ruky nepučili, ale to bych určitě uměl taky:-) Pořád se mi smějete že mám předměty jako ocel a beton - tak abyste věděli, učím se praktické věci:-)
Jsem zvědavý, jestli na dnešní odpolední přednášce z betonu budeme taky míchat, vylévat a hutnit lol!


Naposledy upravil Ondra dne Mon Nov 24, 2008 1:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 1:01 pm

Nás dneska učili, že sice můžeme chlastat, protože játra mají schopnost regenerace, ale nemáme to přehánět, páč jinak se poškozená tkáň zahojí kolagenním vazivem, dojde k dezintegraci a ztrátě funkce orgánu.

Taky praktická věc, ne? Oproti sváření to mělo jednu velkou nevýhodu: bylo to bez praktických ukázek Sad
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:44 pm

Opravdu jsem vám tolik záviděl nově nabyté znalosti, že jsme nakonec zašli s bráchou do vozovny /kolem půlnoci, po konzertě a dobře naladěni/ si zajezdit s tramvají.
VČERA JSEM SE UČIL JEZDIT TRAMVAJÍ!
Už umím vůz odjistit, odbrzdit a zadat jízdu - plný kotel - a pak to před vratama zabrzdit.
Taky si nastavit trasu, kterou pojedu, zazvonit na zvonek a kontrolovat přehození výhybek.

Až některého řidiče na trati s lidma trefí z pražské dopravy šlak, budu stát připraven hned za kabinkou a včas rozjetou smrtící zbraň zastavím a zabráním tak škodám na majetku a životech. Užitečné, ne?

Pak jsem také zkoušel nějaký special extra elektroměřič, ale nakonec se celá akce omezila na hledání místa, kde se nahazují pojistky od potemnělé kanceláře...
Návrat nahoru Goto down
Letka
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
Letka


Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:46 pm

jukněte na odkaz, je to super!!!

http://ca.youtube.com/watch?v=k8TsOk-32Q8
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 9:16 am

Tohle mi dnes přišlo :-)


Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.



Sincerely yours,

God


...
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 1:08 pm


Dostal jsem fotky z naší cvičné jízdy po vozovně
(v noci jsem si fakt ničeho nevšiml).
Ondro, nemáš také fotky ze svařování ?
Srandičky*** - Stránka 2 P1090595
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:12 pm

Ale, kdopak byl tak šikovnej že vybudoval nový vchod do objektu? Ty nebo brácha? :-)

U nás na ocelovym cviku nikdo nefotil..... ale nebylo to ani zdaleka takhle fotogenické. Nevim ani, co by si fotoaparát počal s elektrickým obloukem - když člověk si před jeho světlem musí chránit oči úplně černym sklem. Možná by to byla vůbec poslední fotka.....

Mám jinou fotku - pěknou reklamu:
Srandičky*** - Stránka 2 I-love-google-1
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 1:17 am

...tahle fotka me fakt pobavila...a pak ze rybicky nemaj rozum...

cheers

Srandičky*** - Stránka 2 Paroubek_a_rybicky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Srandičky*** - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Srandičky***   Srandičky*** - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Srandičky***
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Co se jinam nevešlo-
Přejdi na: