Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Klettern in Österreich

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 10:11 am

Stala jsem se členem Alpenverein, koupila turistickou mapu a půjčila si asi 5 kletterführerů, takže ani já jsem přípravu nepodcenila Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 10:52 am

Mám pár dotazů k jídlu:
vezmete si na sobotu českou sváču, nebo mám něco koupit?
a co chcete jinak jíst? v sobotu večer a v neděli je otevřenej jen Spar na nádraží, kterej sice nezneužívá svého postavení a jsou tam normální ceny, ale i tak je dražší (asi tak 2x) než socka hofer, kde normálně nakupuju. V sobotu ráno bych navíc mohla nakoupit na farmářském trhu (zelenina, ovoce, burčák...).
Chcete něco koupit? Můžu něco taky uvařit: žemlovku, lívance, knedlíky se zelím, zapečené těstoviny...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 12:51 pm

Můj výběr na neděli mi byl pochválen (http://bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=407). Prej je to wunderschön ale musime brzo vstavat, protože s nástupem a především sestupem to trvá 8 hodin bez velkého flákání. Doufám, že nebudete zklamaní, že je tam jen jeden exponovanější úsek... Na sobotu vyberu něco kratšího.
---------------
Navrhy na sobotu:
blizko, pry hezke (rika pruvodce), ne muj vkus trochu zebrikoidni, ale jinak po vsech strankach prakticke: http://bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=80
tady od toho me odrazuje, ze je to cely (krome sestupu) v takovy spare otoceny sa severovychod, takze tam podle me bude kosa: http://bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=1750
tohle je lehký a na sever, ale blízko a hezký: http://bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=683
Taky mám na skladě asi 200 pěších výletů, kdybyste si na sobotu nevybrali z těchto tří. Věci, který jsou okolo Dachsteinu (a že jich je tam mraky), jsem nebrala, to je podle mě daleko.
---------------
Kdybyste na neděli toužili po něčem drsném, je tu tohle, ale jednak nevím, jestli bych to dala i bez toho lanového mostu a jednak jak moc se na ten most musí... http://bergsteigen.at/de/touren.aspx?ID=1718
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 8:57 pm

Tak MaO reaguje:

Ohledně jídla se zásobíme a budeme doufat že nám Lucka pujčí nějaké nádobí:-) Jestli by Tě Lucko těšilo nám něco uvařit, budeme jen rádi:-) Nejméně jedno jídlo ale přivezem, a uvaříme. Nejsem si jisti jestli ho dovedem zařídit pro 5 lidí ani kolik v něm bude mrtvých zvířat. Nemáme ho totiž ještě vůbec vymyšlené.
Nakoupit jídlo se budeme snažit v maximální míře v čechách, ptz. je tu dozajista levnější než v Rakousku. Nechceš naopak něco ještě krom piva přivézt?

Na sobotu preferujeme variantu 1 a 3, na ferratách nám přijde škoda lézt v komíně, naopak trochu exponovaná cesta by mohla stát za to.
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 5:47 am

...tak se mnou to zacina vypadat dost spatne, porad se mi nedari prohodit vsechny smeny, co mam mit tenhle vikend Sad
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 10:19 am

Tak planej poplach...akorat bych potreboval v pondeli bejt hodne brzo rano v Praze (6:45 na Jarove). Zvladnem to?
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 10:26 am

To zvládnem. Znamená to odjezd před 2:00, takže první řidič musí jít spát před 23:00, aby se trochu vyspal před cestou, a ostatní to doženou po cestě a vystřídají ho:-)
Návrat nahoru Goto down
Mari
Droxi gel
Droxi gel
Mari


Poeet p?íspivku : 55
Age : 37
Location : Dobřichovice
Registration date : 07. 05. 09

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 12:21 pm

No zvaladnem to nejak.....ale ja rozhodne nechci být první řidič cyclops
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 6:51 pm

Základní potraviny tu mám a zítra zajdu pro zeleninu na trh, takže to nějak dáme dohromady. Na zítra počítám s variantou 1, pokud si to dobře pamatuju, tedy Raiffeinsen alias Klammgraben klettersteig. Napište mi, až se budete blížit.
----------------
i kdyz se teda nejak furt nemuzu rozhodnout... ale varianty 1 a 3 maji stejny vychozi bod, takze to muzem poresit v aute Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 11, 2010 7:11 am

Díky všem zúčastněným za super víkend! Ráda jsem Vás viděla...
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12, 2010 8:42 am

Příště bude lanovej most:-)
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12, 2010 8:46 am

jj, uz se na nej tesim Smile ...a nebo neco s vlastnim jistenim, horskou nemoci a spanim na chate Wink
Návrat nahoru Goto down
Mari
Droxi gel
Droxi gel
Mari


Poeet p?íspivku : 55
Age : 37
Location : Dobřichovice
Registration date : 07. 05. 09

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 12, 2010 5:13 pm

Ano, bylo to super a příště dáme vyšší level Smile
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 8:47 am

FINAL SHOWDOWN
 Základem úspěchu akce je průhledné hospodaření, předkládámtedy vyúčtování:-)
Na výletě jsme utráceli za pivo, benzín, dálniční známku amýta, a společně bychom mohli započítat taky nákup ve SPARu v rakosku.Utráceli jsme české koruny, EURa v hotovosti a EURa platební kartou.Vyúčtovávám v české měně, přičemž za EURa kartou počítám tolik korun kolikmi jich zmizelo z účtu, a EURa hotově přepočítávám kurzem 24.6, za kterýbyly přibližně koupeny. Přesný nevím. Lahve které jsme odvezli a prodali jsemse rozhodl uznat za osobní příjem Marušky, za to že sehnala, půjčila a následněuklidila a vyluxovala auto.
 
Pivo stálo 650.3
Benzín v čechách 682.7
Benzín v Rakousku plus dálniční známka 2839.21
Průjezd tunelem 2x 7.5 EURa, tedy 369 Kč
Nákup ve Sparu, 4.5 EURa, tedy 110.7 Kč
 
Celkem sranda za 4651.91 Kč, tedy 1162.97 Koruny na osobu.To není nakonec tak zlé, ne?
Z toho Dan platil 5.4 EURa, tedy 132.84, a já s Maruškouzbytek.
 
Přepočteno to vychází tak:
Dan by měl zaplatit 1162.97 – 132.84 = 1030.13
Protože nám ale zaplatil loď na Rokytku, dluhy se požerou azbyde mu k zaplacení jen 420.14 Kč:-)
 
Ondra.com neplatil nic, tedy bychom byli rádi kdyby přispělčtvrtinou, tedy 1162.97 koruny
 
Kdyby se Dan rozhodl refundovat Ondrovi pizzu a nám s Maruškoubrambory se slaninou, zlobit se nebudeme, ale za nás pravím že na tom netrváme:-)Lze třeba poslat o nějakou korunu víc, a dát vědět Ondrovi aby poslal opředmětnou korunu míň
 
Č. účtu je 35-3712750217/0100
 
Protesty proti vyúčtování přijímám ochotně, splátkyochotněji:-)
 
Tolik k nepříjemnému, uf, je to za mnou, těším se nadalší akci:-)
Návrat nahoru Goto down
Dan
Harmony prací gel
Harmony prací gel
Dan


Poeet p?íspivku : 125
Registration date : 27. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 9:12 am

Posláno. Příspěvěk na jídlo jsem vyhodnotil na 2x 20 Kč po poradě se spolužačkou.
Byl to fakt výbornej víkend, díky lucko !!!

Těším se na fotky!!
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 9:16 am

Fotky už jsou, Lucka je dala do sekce Fotky, kdo sem co dá:-)
Ondrův příspěvek se tedy snižuje o 40 Kč, protože pizza byla podstatně náročnější jídlo než brambory s pórkem:-)
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 12:53 pm

Super, diky za vycerpavajici vyuctovani! Smile ...poslu hned jak dorazim dom a vydoluju z internet bankingu tvoje cislo uctu...
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 12:54 pm

moje č. účtu je v tom vyúčtování taky:-)
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 1:21 pm

a jo...mezi tou hromadou dalsich cifer se uplne ztratilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 2:51 pm

Meli jsme velky stesti. Treba dneska je extra hnusna mlha a o vikendu bude snezit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klettern in Österreich - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klettern in Österreich   Klettern in Österreich - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klettern in Österreich
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: