Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pražská cyklojízda

Goto down 
AutorZpráva
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

pražská cyklojízda Empty
PříspěvekPředmět: pražská cyklojízda   pražská cyklojízda Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 12:59 pm

Další pražská cyklojízda se koná 20.3.2008, sraz na náměstí Jiřího z Poděbrad v 18:00. Více na http://www.cyklojizdy.cz/
(nezúčastnil jsem se, neboť se mi náhle píchlo kolo a při trénování v mrazech u Vltavy mi vypadaly zuby z pastorku. Ale uz jsem v akci koupil nové devítikolečko včetně řetězu, takže si jaro může klidně přijít a nemusí na mně takhle histericky čekat za dveřma, k...a!)


Pravidelné cyklojízdy jsou každý třetí čtvrtek v měsíci, start opět na Jiřáku - snad mi to příště vyjde.

V dubnu se ovšem navíc jede Velká jarní cyklojízda. Loni jsem se účastnil podzimní cyklojízdy, po boku s malými dětmi, maminkami, serióznímy pány v saku a všudypřítomnými freeridery (kteří např. celý nuselský most přejeli po zábradlí širokém asi 20cm na jednokole). Potkáte kolo-sporťáky (kde cyklista leží), nákladní kola, kolotaxi, historická kola nebo samohyby, které jsou poháněny harmonickým vlněním těla jejich majitele). Policie kvůli pelotonu uzavře magistrálu, takže se nemusíte bát, že vás nějaký majitel čtyřkolky postříká kapalinou do ostřikovačů. Celá akce je zakončena pařbou podle chuti, vystoupením několika hudebních skupin - např. na výstavišti ve Stromovce.



Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

pražská cyklojízda Empty
PříspěvekPředmět: Re: pražská cyklojízda   pražská cyklojízda Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 9:27 am

Dnes od 18:00 Jarní cyklojízda!!! Sraz v půl šesté v hospodě U Růžového sadu. Zakončení v Troji (konzert, pivko). Zatím jede Kamil a Dřík.
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

pražská cyklojízda Empty
PříspěvekPředmět: Re: pražská cyklojízda   pražská cyklojízda Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 5:05 pm

Velká podzimní cyklojízda vyjede v neděli 21. září v 15:00 z náměstí Jana Palacha. Pokud by se někdo chtěl zúčastnit, dáme si zase sraz v nějaké hospůdce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pražská cyklojízda Empty
PříspěvekPředmět: Re: pražská cyklojízda   pražská cyklojízda Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pražská cyklojízda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Velka podzimni cyklojizda 2009 ne 20.9.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Sportovní akce :: Cyklo akce-
Přejdi na: