Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Spořící okénko

Goto down 
+2
Pušta
Admin
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 10:21 am

Zaslechla jsem, ze nekteri by si radi koupili nejakou levnejsi sportovni vybavu nebo jine uzitecne veci, ale nevi kde a kdy Smile Proto jsem se rozhodla otevrit toto okenko. Pokud by nekoho poburovalo (Pusta se nepocita, toho poburuje vsechno, co udelam), mohu ho zase zrusit.

Upozorneni: Tento prostor neni urcen pro sdeleni typu: "Pozor, v Penny marketu maj rohliky za 0,70 Kč a strunovou sekačku za 1500,-"

Prvni tip: www.Outdoor-Outlet.cz Zbozi si lze objednat pres net nebo vybrat na miste. Nenechte se odradit neprilis vzhlednymi fotografiemi na webu, budete prijemne prekvapeni pri zivem setkani s vybranymi vyrobky. Take se nenechte odradit prostredim okolo stanice Kolbenova a budovou skladu. Kdyz se dostanete do spravne mistnosti, vypada to tam normalne, prehledne atp. Ja jsem si tam koupila bezky za 1100,- - myslim, ze na jezdeni po parkovisti se budou perfektne hodit bom
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 1:07 pm

OPRAVA:

Pobuřuje mě vše hloupé, co uděláš. Nemůžu za to, že tato množina ("hloupé věci") u Tebe objektivně obsahuje tolik prvků, že to někdy až může na nezúčastněnou osobu působit tak, jakoby mě pobuřovalo VŠE, co děláš. Smile)))

Tak např. za založení fora jsem tě pochválil, za toto téma rovněž. Aspoň budeš ostatním trošku užitečná.
Návrat nahoru Goto down
Letka
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
Letka


Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 2:36 pm

Teda, tak jedovatýho dědka jsem neviděla:))
Pušto, Pušto... nebo spíš Pišto???


Jo, mám už méně praktickou spořící nabídku:) Do 13.dubna mám nárok v Reservedu na 20% slevu na nouvou kolekci:) Tak kdyby se někdo chtěl hodit do gala:)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 2:09 pm

Brigada pro pany:

Chcete byt otcem, neplatit alimenty a jeste dostat tisic korun?

Dneska jsem videla ve skole inzerat, ze shaneji darce spermii. Opsala jsem si jen telefonni cislo, ale melo by jako kontakt stacit. 234770278 Tech tisic korun je za jednu davku. Minimalni pozadovane vzdelani SS. Budou delat nejake testy na pohlavni nemoci, krevni skupinu atd.

Kde to je:
http://www.iscare.cz/


Naposledy upravil Admin dne Wed Apr 09, 2008 5:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 11:26 pm

:-))
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:53 pm

Prave jsem narazila na vec, ktera se muze hodit, pokud zase nekdy nastane situace, ze bude napr. potreba stan pro tri a nikdo si ho nebude chtit koupit. Je tam vice veci, ktere si pri uvedene cene pujcovneho asi nema cenu kupovat. Nevyhoda jasna - nebudete je mit doma ve skrini, ale nekde ve vrsovicich (pro nekoho muze byt i vyhoda).

http://www.abc-sport.cz/?akce=pujcovna
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun May 11, 2008 3:39 pm

V outdoor outletu maji pristi tyden slevu 10% z aktualni ceny. Na www.holan.cz maji slevu 20% na vse.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 8:11 pm

Pokud se chystate nekam, kde Vas nejspis okradou (treba na Vaclavak), muzete tomu zkusit zabranit touto vychytavkou http://www.outdoor-outlet.cz/prislusenstvi/travel_money_belt.html; neco podobnyho mam a za 120,- je to hodne dobrej kauf (pokud se jako vykon da pocitat neukaradenej pas a nejake ty barevne papirky)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeMon Aug 04, 2008 9:30 am

Pro ty, kdo to jeste neznaji:

http://hledejceny.cz

Většinou to sice není kompletní, ale ušetří to dost času.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:46 pm

http://www.hudy.cz/article.asp?nArticleID=3643&nLanguageID=1
Jestli tahle akce jeste plati, tak je to hodne fajnova nabidka! Asi boty ted neshanite, ale treba nekdo, koho znate...
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 5:08 pm

Doporučuju všem - v rámci úspor číst faktury za telefon.

Například já jsem teď jsem zjistil, že jsem za poslední rok postupně nasypal do Vodafonu 840 korun za službu, kterou jsem si neobjednal. Sad Kdybych četl faktury, mohl jsem na to přijít dříve a dříve to také zarazit:-/ Vodafone může takovou službu (prokazatelně nevyužívanou) zase stornovat, ale jen dva měsíce zpátky. Čtěte faktury.... study
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 8:53 pm

V letňanech právě probíhá outdoor outlet. Je to jedinečná příležitost si něco vybrat, páč se teď osobní odběr (mimo konání této časově omezené akce v Praze) přestěhoval do Brna (některým jsem líčila, jak to pak dopadá třeba s výběrem správné velikosti...).

Více informací: http://outdoor-outlet.cz
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 9:55 pm

Admin napsal:
V letňanech právě probíhá outdoor outlet. Je to jedinečná příležitost si něco vybrat, páč se teď osobní odběr (mimo konání této časově omezené akce v Praze) přestěhoval do Brna (některým jsem líčila, jak to pak dopadá třeba s výběrem správné velikosti...).

Více informací: http://outdoor-outlet.cz

toto se týká mimo jiné lezaček - a mají tam docela dobrý salticy - zlevněný o 50% - což je pecka. Kdybych neměl svoje rock pillary od ježíška, tak bych do toho okamžitě šel.

Pokud je mezi osazenstvem někdo kdo nemá lezky a chce, doporučuju tyto:-) Sice nejsou moc na lezení na tření, ale hodně lidí to spíš ocení a tim taky víc vydržej.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:39 pm

Tak jsem se tam byla dneska podivat:

Like a Star @ heaven pro vsechny: maji krasne mikrofleecove mikiny vsech barev znacek a velikosti cca za polovinu bezne ceny. Me racionalni ja reklo ne, pac uz jednu mam i kdyz ne zdaleka tak peknou a mozna ani tak dobrou (a rozhodne ne tak levnou...)
Like a Star @ heaven pro Letku: maji tam krasne kalhoty na lyze za super ceny. Bohuzel ani jedny nejsou ruzove. Maji cerne, cervene, sede, kremove...
Like a Star @ heaven pro Dana: Vypada to, ze zrovna naskladnuji bezky... Zatim je nemaji v prodeji.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:21 pm

V Hudy Outletu v Havlickove ulici (u Masarycky) je do pondelka sleva 30% na vsechno z outletovych cen. Odhaduju, ze to dohromady dela az 70% slevu. Veci XS a XXL se nehodi uplne kazdemu, ale treba Dita tam koupila lezecky naprosto bezne velikosti a ja tam dneska videla taky dost normalnich veci. Je tam nejake termopradlo, bundy, kalhoty, mikiny, spacaky, boty, sandale... pak taky nejake cepiny a dalsi veci, jejichz funkce mi zustala utajena. Pozor, outlet je jen ta malinka mistnustka vzadu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 5:50 pm

citace :
Přines jakoukoliv starou mikinu a dostaneš novou za 50% z ceny.

Jakou mikinu přinést na prodejnu? Mikiny mohou být libovolné značky, nemusí se jednat o mikinu TIME OUT.

Darované mikiny tentokrát poputují prostřednictvím občanského sdružení Parity dětem z dětských domovů. Parity, o.s. mimo jiné pomáhá hendikepovaným osobám, osobám s DMO (dětskou mozkovou obrnou) a mentálně postiženým občanům.

Akce platí od 19. do 29.3.2009 na všech originálních prodejnách TIME OUT, na novou kolekci Jaro/léto 09.
Návrat nahoru Goto down
Letka
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
Letka


Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:10 pm

no, bylo by skoro trapný, donést jim tam nějakej rozervanej hadr, kterej býval mikinou....
Ale skoro si o to říkajíSmile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:15 pm

Segra tam nese docela peknou ne moc nosenou mikinu, ktera je ji proste jen trochu mala...
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:52 pm

Kdyby si někdo chtěl nechat do konce dobna servisovat lyže (broušení, voskování) nebo kolo v HarfaSportu, tomu dám slevový kupón na 400,-. Oprakuji, platí do konce dubna.

Ceník úkonů je na stránkách HarfaSport.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 8:18 pm

V Hudy 20% na vsechny lezecky veci do 3.5.!!!

Sleva 500,- za stary stan pri nakupu noveho v Holanu: http://www.holan.cz/akce_novy_stan_za_stary.html Stare stany pry opravi a venuji detskym oddilum atd. (do 30.4.)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 8:38 pm

Na prádniny zajímavé slevy na vlak:
http://www.cd.cz/index.php?action=article&id=79264
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:36 pm

V Hudy 50% na obleceni, 40% na sandaly.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 12:14 pm

Pokud byste si přáli od Ježíška běžky, můžete ho poslat do Holana, kde je koupí se 40% slevou (takže i moje tam stojí asi o 300 míň, než když jsem je kupovala v outletu...).

Zaznamenala jsem taky nějaké přání týkající se čelovky, na ty je tam 30% a kromě vychytaným modelů, které i po slevě nestojí zrovna málo, je tam k dispozici minimálně jedna normální za hodně pěknou cenu.

P.S. Pokud i na Vašeho ježíška těžce dopadla finanční krize, mohu zapůjčit jeden kachní model řady klubovna zdarma nebo výměnou za služby podobné úrovně Wink
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 1:24 pm

Abych tady taky něčím přispěl, tak vám představím webovou stránku dealextreme.

Je to firma sídlící v Hongkongu a nabízející zboží různého charakteru, ale hlavně elektroniku - LED svítilny, různé gadgety, PC příslušenství apod. A to vše hluboko pod cenami, za jaké se dají ty samé věci sehnat u nás.
Například já jsem si tam koupil vysoce výkonnou LED baterku (mnohem výkonnější, než cokoliv, co se u nás dá sehnat) asi za 600Kč + 4 vysokokapacitní Li-ion baterie,nabíječku na ně a držák na kolo za další asi 400Kč. A na cestě je druhá, ještě silnější :-)
Brácha si tam už taky nakoupil spoustu věcí, jako sluchátka Sennheiser CX-300 za asi 180Kč, různé redukce a kvalitní šroubováky apod. Samozřejmě ne všechny výrobky jsou nejkvalitnější na trhu, ale podle komentářů ostatních nakupujících a recenzí si docela dobře uděláte o daném produktu obrázek. A ty ceny jsou pro ČR prostě neporazitelné Smile

A velice důležitá věc - poštovné je zadarmo! Posílají to přes Hongkongskou poštu. Sice to trvá od objednání do doručení asi 14 dnů, ale pokud nespěcháte, vyplatí se to. Navíc velká většina balíčků projde bez cla a DPH, takže paráda.
Někdy mi přijde až trapný objednávat si třeba maličký USB bluetooth modul do PC (něco okolo 2 dolarů) v samostatném balíčku, ale když to posílají zadarmo... :-)

Jo a platit se tam dá akorát přes PayPal, takže jestli ho máte, tak není moc co řešit.

Tož snad jsem někomu trochu pomohl.
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 7:56 pm

A už je to tady: mám plavenku do Podolí a je na ní ještě hooodně bodů. Problém je v tom, že mi propadnou na výročí sametové revoluce, tj. 17.11.2009.

Kdybyste si chtěl jít někdo zaplavat / nebo se ohřát do páry, rád mu plavenku půjčím. A to grátis.
Takže problém je pouze v tom, jak a kde si budeme plavenku předávat. Ale protože jsem ochoten ji případnému zájemci přivézt i během dne před bazén, tak to nemá chybu, nebo jo?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spořící okénko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spořící okénko   Spořící okénko Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spořící okénko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Co se jinam nevešlo-
Přejdi na: