Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obleva v Brdech

Goto down 
+2
ondra
Admin
6 posters
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Jan 28, 2013 1:23 pm

Jak jste si možná všimli, teploty mají tento týden značně stoupnout a to je skvělá příležitost vzít kola na výlet a natočit nějaký ten kilometr. Dle aktuálního počasí bych to viděla na jednodenní/dvoudenní cyklovýlet do Brd, s tím, že se třeba místní mohou přidat na trase nebo je můžeme alespoň zajet potěšit svojí blátivou přítomností Smile
Ačkoliv nás sucho s největší pravděpodobností trápit nebude, viděla bych to na pohyb převážně po zpevněných komunikacích, pokud se vedení neujme Jirka Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Jan 28, 2013 1:40 pm

pozitivní ohlas
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Jan 28, 2013 1:46 pm

HA!! :-D
Máš asi na mysli nadcházející víkend, že? Jel bych, ale bláta bude asi nemálo. Zpevněný cesty říkáš... :-)
Každopádně se mnou počítej. Vždyť nemusím jezdit pořád ze všech sil, že Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Jan 28, 2013 3:14 pm

mám na mysli konkrétně sobotu 2. 2. a když budem moc suchý, tak i neděli, kdy může být trochu vlhčejc a chladnějc...
těším se a jsem ráda, že má akce ohlas a dokonce i pozitivní!

viděla bych to tedy na první záchytný bod v sobotu ráno v libčicích a druhý ve stromovce, tam by se přidali vančurovi Smile

p.s. už mám konečně spdčka, tak můžu občas nabídnout nějaký pád nebo spíš zalehnutí pro všeobecné obveselení Wink
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Jan 28, 2013 5:15 pm

Ještě nevím, jak na tom budu o víkendu s časem ... ale obecně bych spíš preferoval pěší turu. Wink Přece jen, žádné zimní ani podzimní vybavení na kolo nemám, a když si vezmu to, co nosím na běžky, tak se mi nohavice na 99% chytí do řetězu. Wink
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Jan 28, 2013 10:29 pm

Osobně bych taky nebyl proti pěší túře, přece jen mám radši chození v blátě, než jízdu na kole. Na kole se naopak dobře jezdilo teď za sněhu a mrazu.
Ale kdyby ti to Pušto pomohlo, můžu ti zapůjčit speciální spony na nohavice, nebo dokonce stahovací reflexní pásku (Ondra ti poví, jak je užitečná :-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeTue Jan 29, 2013 11:26 am

No, mám podezření, že Puštův hlavní problém nebude, že by neměl k dispozici ani jednu z asi milionu věcí, kterými jde ochránit nohavice před řetězem Rolling Eyes

Každopádně o Tobě jsem si, Jirko, myslela, že bláto miluješ za všech okolností a především na kole Laughing Za sebe musím říct, že mě ani dnešní počasí nepřesvědčilo, abych toto vlákno přesunula do sekce "vandry". Asi nějaká forma masochismu Smile

Pušto, kdybys přece jen potřeboval poradit s oblékáním, já si osobně beru minimálně 2 sady oblečení (celkem obyčejného a z velké části univerzálního) a obuvi. Kamil také naznačoval, že bys měl věnovat pozornost technickému stavu svého zaprášeného kola.

Blátu zdar!

Obleva v Brdech 0623BRITANIE_POP_HUDBA_FESTIVAL_GLASTONBURY_747
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeTue Jan 29, 2013 11:28 am

Ještě k tématu:
Obleva v Brdech 69648.full
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeTue Jan 29, 2013 2:32 pm

Tak jinak ... v sobotu mám sice volno, ale na kolo jet prostě nechci. Wink
Návrat nahoru Goto down
Mari
Droxi gel
Droxi gel
Mari


Poeet p?íspivku : 55
Age : 37
Location : Dobřichovice
Registration date : 07. 05. 09

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeThu Jan 31, 2013 5:33 am

Já to mám stejné jako Pušta...To spíš třeba do Krkonoš na běžky bych vyrazila... Ale kdybyste se po cestě chtěli u nás stavit na kafe nebo něco, tak vás ráda uvítám. Asi by šlo u nás i přespat ale záleží kolik lidí...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeThu Jan 31, 2013 10:19 am

Dík, Maruško. Na běžky můžem taky někdy vyrazit, měl by teď připadnout sníh. Ochlazovat se má už o víkendu:

http://www.yr.no/sted/Tsjekkia/Sentral-B%C3%B6hmen/P%C5%99%C3%ADbram/langtidsvarsel.html

Dobré ale je, že to nevypadá na déšť.
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeThu Jan 31, 2013 1:00 pm

Už víte, kdy budete moci v pátek vyrazit a kam se potřebujete v neděli večer dostat?
Koukal jsem do mapy a jako dobrý cíl (nebo start) se mi jeví město Příbram. Jezdí tam přímý vlak z Prahy, nebo do Dobříchovic s přestupem v Berouně.
Vlak z Prahy navíc staví v Jincích - takže kdyby se někdo chtěl připojit třeba až v sobotu odpoledne (nebo odpadnout), asi by to šlo.

Podle mne je nejlepší, když člověk popojede vlakem z Prahy do rozumné vzdálenosti a pak se na kole snaží vrátit domů. V opačném případě totiž hrozí předčasné ukončení akce ve chvíli, kdy začnou bolet nožičky, nebo se dostaví první slabost ;-)

V Příbrami bychom mohli navštívit Svatou Horu, nebylo by pak špatné ještě zajet na jih podívat se k Padrťským rybníkům - ale to záleží hodně na počasí a sjízdnosti silnic. A na čerstvosti větru.

Jak to vidíte?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 8:39 am

Já jsem pro to jet zítra ráno do Příbrami, večer někam přijet a ideálně tam najít ubytování. Viděla jsem na trase levné ubytování za 100 - 200 na noc. Spát venku taky můžu, ale vevnitř bych spala asi o trochu radši.
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 10:10 am

Hele a co to teda fakt pojmout jako pěší tůru? Že by se připojili i Pušta s Maruškou?
S Příbrami by se to dalo zvládnout dojít přes Plešivec třeba do Zdic na vlak. Spaní bych nechal venku, ubytovávat se mi nějak nechce... Prostě vandr se vším všudy!
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 10:13 am

Třeba něco takovýho: http://mapy.cz/s/6cxH
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 12:34 pm

My bychom se rádi s Luckou drželi původního záměru, totiž jet na kole. Já bych se přitom nebránil spaní v lese, dobré ale je, že v případě opravdu špatného počasí je možnost sjet dolů do města. Pěšky mne to bude bavit, až bude ladovská zima, nebo až budou příkopy plné sněženek.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 3:35 pm

Právě jsem se vrátila z klánovického lesa a na kolo je počasí ideální, zatímco třeba na běžky to tam úplně nebylo Smile Vezmeme asi stan, takže budeme připraveni spát kdekoliv (nejen v lese), ale kdyby nám někdo nutil teplý pokojík za dobrý peníz, nehádala bych se s ním Smile
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 5:58 pm

Ok. V kolik je teda sraz? Chcete jet vlakem v 9:45 nebo jiným?
Jedeme jenom ve třech, nebo Ondra jede taky? Že bych teda vzal ten svůj osvědčený přístřešek, no :-)
Vařit něco večer hodláte, nebo přežijeme za studena? Smile
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeFri Feb 01, 2013 6:49 pm

Zatím to vypadá na 9:45 z Prahy.
Pokud budeme spát v lese, tak by to něco teplého uvařit chtělo. Můžeme s Luckou nakoupit před odjezdem.
Ondra ještě potvrdí/vyvrátí účast.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Feb 04, 2013 9:54 am

Tak to bylo parádní, 138 km různorodým terénem. Silniční kolo by asi nepožilo, ale díky mrazu, který zpevnil i nezpevněné cesty, jsme se zabahnili podstatně méně, než jsem čekala Smile Celou dobu jsme byli v rámci možností v suchu a bezpečí a občas na nás i zasvítilo sluníčko. Potkali jsme chodce, cyklisty i koloběžkaře, ale běžkaře pouze ve vlaku, asi nemířili do brd. Tímto děkuji dalším dvěma účastníkům akce za super víkend!
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeMon Feb 04, 2013 2:49 pm

Jojo, nakonec to vyšlo moc krásně. Žádné prsty nám neumrzly, hezky jsme se projeli a viděli jsme krásné prostředí zakázané vojenské zóny :-) Bahna fakt moc nebylo, to mě potěšilo.
Snad se povedly i nějaké ty fotky ;-)

Už se těším na příští vandr!
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitimeTue Feb 05, 2013 12:22 am

Pár fotek je ke stažení tady.. Trochu jsem jim pomohl na počítači - foťák přeci jen neměl přednastavenou scénu "cyklista s reflexním prvkem" :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obleva v Brdech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obleva v Brdech   Obleva v Brdech Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obleva v Brdech
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Sportovní akce :: Cyklo akce-
Přejdi na: