Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 film V temnotě

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

film V temnotě Empty
PříspěvekPředmět: film V temnotě   film V temnotě Icon_minitimeFri Nov 16, 2012 12:02 pm

Šel by někdo na drama z kanálu? http://www.csfd.cz/film/279048-v-temnote/

Pár komentářů, které mě přesvědčují o tom, že to nebude stejné jako všechny filmy s podobným tématem:

citace :
I přes hodně dobré ohlasy (festivalové kritiky, polský zástupce na Oscary) jsem byl opatrný a čekal spíš klasický sentimentální patos a těžký doják. A ono vůbec, In Darkness je opravdu lehce natočený (...) film, nezatížený hutným hudebním doporvodem (na to jsem v posledních letech u filmů z války skoro alergický) a tezovitostí. (...)

citace :
(...) Averze na filmy z obdobi Druhé světové války musí jít stranou. V tomhle snímku nejsou na jedný straně ty hodný a na druhý svině. Všichni jsou tak nějak hodný svině a svou pozici odosobněně neanalyzují a snad jí ani nerozumí. Prostě přežívají. Černočerná tma a džungle mnoha odstínů bytí. Rozostřená a místy přímo popřená dichotomie života nad a pod povrchem. (...)

citace :
(...) Celkově film za řádných a bytelných 5 hvězdiček. Za Agnieszku Holland asi další dvě. Sedm hvězdiček tu ale dát nemužu. Robert Wieckiewicz (postava Leopolda Sochy) a Benno Fürmanna (postava Mudka alias Korzara) jsou herci a postavy s charismem a každá jiným způsobem. Vlastmě všechny postavy jsou zajímavé a nejsou ploché a stereotypní. Mnohojazyčnost (polština, jidiš, němčina a ukrajinština) byla stejně jako ve filmu Europa, Europa přínosem. (...)

Kdo byste šli, rovnou napište, kdy a kam.
Návrat nahoru Goto down
 
film V temnotě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Film Auto*Mat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Kultura :: Kino a divadlo-
Přejdi na: