Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hospoda, hry a tak vůbec...

Goto down 
+3
Letka
kamil
Admin
7 posters
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 12:11 pm

Co se bude prodávat v Kamilově hospodě?
Kdo bere jaké hry?
Bude zase kino?
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeTue Dec 21, 2010 2:30 pm

Ahoj,

Kamilova hospoda se bude letos snažit udržet úroveň služeb z minulého roku, žádné výrazné škrty se konat nebudou ;-) Z nabídky asi stáhnu kvůli nezájmu zboží pro aktivní sportovce (corny tyčinky a jiné sladkosti), naopak trochu rozšířím nabídku pochutin k vínu a pivku...

Z destilátů se budu snažit dovézt:
- dolskou medovinu
- českou klasiku
- morgan, bílej rum, kvalitní vodku, metaxu
- možní nějaké jablíčko, brusinku, likér
- portské, cinzano, garonne
- lepší i horší barevná vína
- šampus
- jestli uvidím nějakou lákavě vypadající neznámou lihovinu, tak ji také vezmu na ochutnání.

Garantovat dostupnost ale budu pouze u nápojů, u kterých mne potěší, když po Silvestru zbydou :-) Těch se nebudu bát nakoupit více.

Budu kupovat pivo Rohozec a Svijany, případně Kozel - vše 11°. Asi bych vzal i malý soudek Rohozec řezaný. K tomu lahvová plzeň, basa černého piva a nějaké speciály na ochutnání. Mám k dispozici chladící zařízení, ale pouze pro sudy od Rohozce. Na Svijany a Kozel mám normální pípu, jako loni - takže buď tam bude chladná předsíň, nebo si ve společenské místnosti snížíme teplotu na 8°.

Nezapomeňte si přibalit půllitry se správným potiskem!

Tentokrát radši nakoupím někde v Globusu, proto už snad nebudu nabízet 12x juice černý rybíz, ale více druhů :-)

Pište připomínky, ještě není nic ztraceno!






Návrat nahoru Goto down
Letka
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
Letka


Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeTue Dec 21, 2010 8:38 pm

vyrobit či nevyrobit pro Kamilovu hospodu kyblík utopenců?
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeTue Dec 21, 2010 10:34 pm

Ja bych po lonskem uspechu urcite zopakoval B52 Cool ...takze by to chtelo jeste Kahluu a Whisky Cream (zapalne smesi zbylo dost z Vidimi...) ...jinak tvrde alkoholy bych doporucil objednat na alko-napoje.cz - pri vhodnem vyberu by mohlo byt za stejne penez skoro 2x vic muziky nez z Globusu Wink
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 9:23 pm

Ondra: koukal jsem na ty alko-napoje.cz, ale je to jako všude - něco mají levnější, něco naopak celkem přehnali. Třeba Metaxu, Jamesona mají nejlevnější v Makru, Becherovku v Globusu, Fernet v Albertovi ...
Pokud Kahluu a Whisky Cream uvidím, koupím je. Ale zaručit to nemohu - takže pokud je někde uvidíte, kupte je a pošlete mi SMS. Kamilova hospoda to od vás vykoupí.

Letka: pokud stihneš udělat domácí utopence, budu rád. Jinak bych asi vzal nějaké v Makru. Ještě ti zítra zavolám, taky kvůli kolkům :-)




Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 11:12 pm

Zrovna treba Kahluu, Morgana nebo Havanu maji na alkonapojich celkem podstatne levnejsi (pokud zanedbam nejake hypervyhodne akce, ktere tak jednou do roka nahodou probihaji treba v Makru) ...takze pro Kahluu se tam urcite vypravim a Whisky Cream taky nejak zaridim (a pokud nahodou zbyde, po silvestru rad odkoupim z hospody zpet...)

...tak kdyz te napadne jeste neco, co bych tam mel objednat spolu s Kahluou, dej vedet... drunken
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 10:54 pm

Tak zatím nemám tyto nápoje - nebo jsem je neviděl za výhodné ceny:

- zelenou, Captain Morgan, Stock Whisky Cream, Kulhua, Absinth.

Jestli je mají na alko-napoje, tak je prosím objednej. Jinak je koupím v pondělí v libereckém Globusu.
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:05 pm

Absinth mame z Vidimi... Kahluu a Morgana objednam... Jakou odhadujes spotrebu Morgana? ...ja bych to videl tak na 2l ...minimalne... pirat Zelenou na alkonapojich nemaj, tak ji prosim vem v Globusu a mozna i Whisky Cream (na alkonapojich maj akorat Carolans a baleni s dobrym pomerem cena/vykon ma dodaci lhutu 5 dni :-/)

Návrat nahoru Goto down
veroni muki
Rex gel soda effect
Rex gel soda effect
veroni muki


Poeet p?íspivku : 94
Age : 37
Registration date : 06. 07. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 1:02 pm

ahoj, my jedeme taky autem. 29.12. kolik je aut? kvůli parkovišti? takže volné mnísto je i u nás. odjezd asi odpoledne od českého brodu.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 4:06 pm

No já se asi nakonec taky chystám 29., myslela jsem nějak ráno a že vezmu auto...se silnicema to vypadá docela dobře zatim...
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 4:09 pm

Ale možná bych se kdyžtak svezla s váma, Veru, kdyby vám to nevadilo...ještě to promyslim. Ale když se chystáme všichni ve středu a z Brodu, tak by to možná nebylo špatný Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:12 pm

Hele, s tema autama se nejak domluvte... Je 4 - 5 parkovacich mist a zbytek stoji, kde si najde misto... A taky mi prijde blby, aby nekdo prijel busem a nekdo v prazdnym aute.
Návrat nahoru Goto down
kamil
Persil Power perls
Persil Power perls
kamil


Poeet p?íspivku : 197
Age : 46
Registration date : 02. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 10:43 am

Ahoj,

udělal jsem inventůru hospody a zjistil jsem, že mi zbylo pití v ceně asi 7000Kč - a dopila se celá pouze Tequila a asi Morgan. Ale nevím přesně, jestli ještě něco nevezl Ondra v autě.

Moc jsem to tedy neodhadl. Přestože byla nabídka širší, bylo nás víc a ceny byly i mírnější + čekal jsem, že si účastníci po zkušenostech z loňska nepřivezou tolik svého pití, vypilo se méně...

Něco skladovat nemohu nebo neumím - to jsou stáčená vína, pivo apod. ale zbytek budu mít připravený i s ceníkem, takže pokud by se vám hodilo si přepravku s hospodou zapůjčit na nějakou oslavu, tak mi to vadit nebude, protože se mi ji v tomto složení nechce úplně zrušit.





Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:28 pm

Ještě že jsem sebou při přenášení tý bedny do auta nefláknul! :-)
Jinak taky úplně nechápu, proč si někteří přivezli s sebou docela velké množství pití, když bylo předem jasný, že budeš mít hospodu připravenou na jakoukoliv eventualitu. Třeba já si nevezl pití vůbec žádný :-D
A zrušit nechceš hospodu a nebo sebe? Smile
Ale neboj, kdybych nějaký chlast potřeboval, vzpomenu si v první řadě na tebe :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hospoda, hry a tak vůbec... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hospoda, hry a tak vůbec...   Hospoda, hry a tak vůbec... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hospoda, hry a tak vůbec...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hospoda?! Cajovna?! ....
» Kamilova hospoda 2012

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: