Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Medovina II

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 6:51 am

Modří už vědí, ale pro ostatní:
nenáročný cyklovýlet podél Vltavy do Máslovic, kde si koupíme medovinu ve značném množství, jen maličko ochutnáme a pojedeme zas domů.
Pro ilustraci několik fotografií:
http://picasaweb.google.cz/Jirka.biograf/MedovinovyZajezd#
http://picasaweb.google.cz/vancurova.l/Maslovice#
Tato akce by se měla uskutečnit mezi 23. a 27. 8. s ohledem na provozní dobu medovinové továrny (http://www.beedol.cz/) nebo spíše její prodejny po - pá 7 - 14.
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 8:55 am

drunken

jo, medoviny neni nikdy dost Wink ...23. - 27. bych mel bejt v Praze...a nebo bych klidne jel uz tenhle tyden Smile (9.-13.8.)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 10:27 am

Tenhle tyden se musim starat o psa, takze zadne navraty pulnocnim vlakem Wink Ale mozna by to slo zorganizovat i nejak civilizovane...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 7:56 pm

Přidává se Letkohonzí dvojka a hlasují pro středu 25.8., která mi připadá také sympatická. Přijímám objednávky medoviny:
Ondra.com: 5l
Lucka: 3l + větší množství malých lahviček
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:46 am

Super nápad...
akorát středy se mi vůbec nehodí Sad Co jakýkoliv jiný den?
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:47 am

úterý, čtvrtek bo pátek?
Návrat nahoru Goto down
veroni muki
Rex gel soda effect
Rex gel soda effect
veroni muki


Poeet p?íspivku : 94
Age : 37
Registration date : 06. 07. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 1:19 pm

ahoj, jedu na moravské hrady - 27 až 28, takže se 25 nebo 26 snad budeme moct přidat k Vám na cyklovandr.
objednávky medovinky - proč?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 2:50 pm

Dita: Letka bohužel může jenom ve středu (a kdo dřív přijde...), ale pokud by sis odpustila ochutnávku (stejně budem "ochutnávat" jen to, co si stejně povezeme domů), tak by asi neměl být problém jít večer trénovat. Jednak tam pojedem už dopoledne a jednak se odtamtud dá v případě časové tísně bez problémů za půl hodiny odjet na masaryčku/do holešovic vlakem.

Verča:není to cyklovandr, nýbrž jednodenní asi 2x20 km výlet, ale určitě se přidej. Medovina se musí objednat, páč ji nedělají tak ve velkém, aby bylo jisté, že jí tam pro nás budou mít tolik. Vloni jsme si brali 25 l, letos to možná bude víc, když už teď je objednáno 8 l. Objednávat ji budu já hrodadně, takže to pro Vás není žádná starost navíc. Jen říct, kolik jí chcete.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 8:16 am

Zrz by rád 2 litry medoviny, ale nemůže se zúčastnit. Nějací dobrovolníci?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 9:28 am

Info k akci:
- počítám s účastí Ondry, Dity, Veroniky, Letky, Honzy (a svojí)
- medovina stojí 150 Kc litr - do vlastní PET lakve, 85 Kc půl litru ve skle, ceny dalších balení medoviny a třeba voskových svíček najdete v ceníku na výše uvedeném webu
- pokud se do zítra někdo nevyjádří jinak, objednám 10 l hořké medoviny, z čehož 8 má své majitele, tak 0,5 - 1 l padne na ochutnávku a zbytek si najde majitele na místě
- asi bude možné třeba půllitrové lahve koupit bez objednání, ale neručím za to...
- navrhuji start v 9,30 u výstaviště/vlezu do stromovky
- s sebou: nádoby na medovinu, kolo, nějaké osvětlení, i když se snad tentokrát vrátíme za světla...
Co tomu říkáte?
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 10:35 am

Super, uz se nemuzu dockat na setkani se svym kanystrem drunken drunken drunken
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 6:27 am

Doplňující informace:
Nejhorší počasí má být zítra a ve středu už má být jen pod mrakem (což mi na kolo přijde fajn).
Veronika nemůže, musí do práce.
ZATÍM SE NIC NEMĚNÍ, ale jaký je názor na to, že by se v případě, že by ve středu pršelo (v dešti by se prý např. Letka nechtěla zúčastnit), akce operativně posunula na čtvrtek?
Já ale doufám, že ve středu pršet nebude a vše vyjde podle plánu, takže žádnou paniku.
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 7:27 am

Ctvrtek taky OK...ale ve stredu by melo bejt hezky...
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 7:30 am

Co se týče mé maličkosti, ve čtvrtek bych možná i jel, zatímco středa je pro mě passe.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 10:48 am

Za mě ok, jedu s Váma...středa dobrý, možná se teda účastnim pouze půlky cyklotrasy, ale vpohodě. Co se týče čtvrtka, něco už mám na pozdní odpoledne domluvenýho, tak si nejsem jistá, jak by se to dalo stíhat, takže hlasuju spíš pro tu středu. A má být fakt docela dobře, takže žádný strachy Smile
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeMon Aug 23, 2010 11:55 am

Jasně, mě stejně mezitím přibyla akce s Emilkou v úterý večer, takže bych si tu cyklomedovinu nemohl lajsnout ani ve čtvrtek. Mám příliš mnoho práce.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 7:53 am

Naši objednávku označili za malé množství 9
Možná pojede, stejně jako vloni, i ségra.
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 8:25 am

Takže sraz je v 9:30 ve Stromovce (před výstavištěm) odpadl mi zítřejší florbal, takže bych možná přece jen dorazil.
Návrat nahoru Goto down
Ditka
Droxi gel
Droxi gel
Ditka


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 09. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 4:03 pm

Jsem loser a asi to vzdávám...nějak toho mám na zítra moc a trochu nestíhám Sad
Návrat nahoru Goto down
Pušta
Persil Power perls
Persil Power perls
Pušta


Poeet p?íspivku : 241
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 4:21 pm

Já to asi taky vzdávám, radějc si vyjedu dopoledne na svou vlastní cyklo-projížďku, bude to taky 40 km, ale zabere mi to o několik řádů méně času. :-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 7:53 pm

Že bych ujela 40 km na rotopedu, Pušto?
Dita: škoda, nedá se nic dělat :/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Medovina II Empty
PříspěvekPředmět: Re: Medovina II   Medovina II Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Medovina II
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: