Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 1:05 pm

Letosni jarni voda bude opat pevne spjata s prvnim majem (29.4.-2.5.).
Kdo pojede:
Like a Star @ heaven Ondra
Like a Star @ heaven Maruska
Like a Star @ heaven Dan
Like a Star @ heaven Lucka
Like a Star @ heaven mozna Dita
Like a Star @ heaven mozna Lada
Like a Star @ heaven mozna Verca Kalnikova
Kdo taky uvazujete, ze se pridate, urcite nam dejte co nejdriv vedet!
Co se tyce mista, tak vcerejsi schuzka nevedla k prilis jasnym zaverum...
Mohli bychom jet na Otavu, Ploucnici a nebo taky kamkoliv jinam Razz
Psala jsem Tomasovi a ten mi doporucil Moravu z Hanusovic, pro coz byl celkem Dan.
Neni pravda, ze by to bylo nejak dal nez na Vltavu nebo Ohri. Z Prahy do Hanusovic to trva 3,5 - 4 hodiny a neni zadny problem jet pripadne i ve ctvrtek (brzo) rano.
-----------------------------
Dalsi info:
tohle mi zni dost sympaticky: http://www.padlo.cz/reka/13/morava/popis.html
Návrat nahoru Goto down
Jirka ™
Persil Power perls
Persil Power perls
Jirka ™


Poeet p?íspivku : 229
Age : 37
Location : Libčice
Registration date : 05. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 2:03 pm

Tak letos mi to bohužel nevyjde. Všechny zmíněné termíny jsem v práci Sad
Zarezervovaný termín mám akorát teď na ten velikonoční vandr, který se ale zrovna moc neřeší...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 3:37 pm

No, ja teda s velikonocnim vandrem pocitam... Zeptam se vecer Letky, jak to s nim je. Kdyby nebyl, tak by to asi dost prospelo moji (zatim neexistujici) diplomce a posteru o ni (v teze fazi), taktery se po velikonocich ma prezentovat, ale stejne by mi to bylo lito... Cry2

Jinak je skoda, ze Te zviratka na vodu nepustej Sad Snad teda vyjdou alespon ty velikonoce.
Návrat nahoru Goto down
Dan
Harmony prací gel
Harmony prací gel
Dan


Poeet p?íspivku : 125
Registration date : 27. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 7:21 am

Ahoj,
můj názor
- Otava mne moc neber
- Ploučnice
- divočinabez civilizace
http://ckrak.czweb.org/akce/07/06_Ploucnice/index.php#fotky
- víkendová záležitost, stáhne se jet pá-ne, dá se zvládnout i za 2 dny
- půjčovna http://www.vokotur.cz/ploucnice/index.php?page=2&clanek=6
- Morava
úsek Hanušovice Olomouc je 95Km, jezdí se spíš na 4 dny
http://jt.wz.cz/reky/moravauvod.htm
Tak babo raĎ :-)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 8:35 am

My na to ty 4 dny (ct, pa, so, ne) mame, takze zadnej problem... a i kdyby to moc neteklo, tak do ty olomouce mozna dojet nemusime. Jde o to, jestli nema nekdo problem s tim, ze to neni uplne blizko - ve skutecnosti je to ale zase na hlavnich tratich (Olomouc-Praha v nedeli odpoledne - cca 3 hodiny, rychliky nekolikrat za hodinu), takze je cesta sice dlouha, ale casove to vychazi v pohode... Nechces jeste neco o ty morave precist? Jestli tam nejsou nejaky dlouhy prenaseni nebo neco jinyho, o co nestojime?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeSun Mar 28, 2010 8:05 am

Tak jsem zjistila, ze si Dan mysli, ze se jede az ve ct odpoledne... Kdyby si jeste nekdo myslel, ze to tak je, tak to tak neni a je to naopak jako kazdej rok - odjezd bud ve stredum vecer nebo ve ctvrtek rano a na vode jsme tedy ct, pa, so, ne.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeSat Apr 03, 2010 10:52 am

Protože Dan a Maruška jsou jediní, kdo se k akci vůbec nějak vyjadřují, oficiálně se zatím přikláním k názoru, že pojedeme ve čtvrtek večer nebo v pátek ráno, pádlovat budem jen 3 dny a to celé na Ploučnici. Radek nám dokonce vymyslí plán (byl tam cca 12x) a možná pojede s náma...
Co Vy na to?
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeMon Apr 05, 2010 4:31 pm

Já se hlásím ke čtyřdennímu křídlu, ale pojedu i když pojedem jen na tři:-) Pojedu na kteroukoli řeku, a popravdě mi přijde fajn Ploučnice a Morava. Na Ploučnici se trochu obávám, že budem v jednom kuse špičkou ve břehu meandru ;-) Ale co, někdy se to člověk naučit musí;-)
Návrat nahoru Goto down
Mari
Droxi gel
Droxi gel
Mari


Poeet p?íspivku : 55
Age : 37
Location : Dobřichovice
Registration date : 07. 05. 09

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeMon Apr 05, 2010 5:15 pm

Já jsem pro jet ve čtvrtek večer a souhlasim s Ploučnicí, Morava se mi zdá být daleko na tak krátkou dobu...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 5:27 am

No, asi 2 "potoky" podobného typu jsem jela a na soulodění a opalování to vážně není. Na kormildlo to bude dost náročný. Na druhou stranu rozhodně nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo a že se na to netěším... Já jsem ale kormidlo nebyla a doufám, že zase nebudu Very Happy
Byla jsem pro 4 dny hlavně proto, že pro dost z nás je to jediná voda a taky aby to stálo za tu cestu (a taky že se vždycky na 4 dny jezdilo), na druhou stranu, hodně lidí tady má problémy s časem a pokud pro ně ten 1 den bude znamenat, že budou moct jet, tak budu ráda, protože pádlování není na vodě všechno, že ano Wink
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitimeSun May 02, 2010 5:21 pm

Ale tohle se povedlo!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)   Prvomájová voda (29.4. - 2.5.) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prvomájová voda (29.4. - 2.5.)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: