Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lezení v Letním semestru

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Lezení v Letním semestru Empty
PříspěvekPředmět: Lezení v Letním semestru   Lezení v Letním semestru Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:53 pm

Tak jak to máte s dírami v rozvrzích? Já chodím do školy na skoro celé pondělí (cvika od rána do 16) a ve čtvrtek na přednášky. Díra se mi předběžně rýsuje v pátek ráno, a v út+st leč ne furt, páč někdy chci pracovat.......
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Lezení v Letním semestru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lezení v Letním semestru   Lezení v Letním semestru Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 2:31 pm

já můžu
v pondělí cca do 13.30
v úterý do 14.30
některý pátek bych se ale taky mohla přidat
Návrat nahoru Goto down
ondra.com
Persil Power perls
Persil Power perls
ondra.com


Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 02. 03. 08

Lezení v Letním semestru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lezení v Letním semestru   Lezení v Letním semestru Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 4:38 pm

No, muj rozvrh na tenhle semestr je dost zevlackej i podle meritek CZU, takze se urcite obcas rad pridam...ale nejspis ne nijak pravidelne...
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Lezení v Letním semestru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lezení v Letním semestru   Lezení v Letním semestru Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 9:39 am

LEZECKÁ SEZONA ZAČNE V SOBOTU 27.3. V ŘEŽI

Kdo by měl chuť si zalézt na poctivém povltavském buližníku, nechť se přidá ke mě, Marušce, Elišce a Pepovi. Absence vlastnictví lezeckýho železa nevadí, absence morálu k vytažení cesty na prvním také ne - máme jak železo na pujčení, tak morál:-)[strike]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lezení v Letním semestru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lezení v Letním semestru   Lezení v Letním semestru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lezení v Letním semestru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: