Koniklec
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koniklec

Fórum, na kterém se domlouvají různé sportovní, kulturní a pařební akce.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kam na vodu v roce 2010?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 9:36 pm

Je pravda, že ještě není úplně vrchol sezóny, ale jarní víkendy se už za chvíli začnou zaplňovat. Rakouské řeky se vloni velmi osvědčily a všichni kromě Adama chtějí jet znovu... Otázka je, jestli na jaře, kdy je sjízdná většina řek, ale obtížnost je přirozeně vyšší, nebo v létě, kdy je výběr zúžený a i na osvědčených tocích si může průtok dělat, co chce...

Samozřejmě bych nerada vynechala nějakou českou řeku, napříliš adrenalinové zážitky dožene vodácká pohoha... Pojedeme něco osvědčeného, nebo zkusíme najít řeku, kde jsme ještě nebyli?

Dneska jsem zahlédla informaci o tom, že Rio Botičo bude letos už 3.10. A pro Ty, co by chtěli být ve válci a nenamočit se jsem objevila novou hospodu.

citace :
Cílem sdružení je provozovat klub, kde by si podobně ladění kamarádi mohli dělat své sleziny, oslavy, promítat fotky a videa ze svých akcí, zahrát si různé hry, či půjčit nějakou knihu, nebo jen tak zajít na pivko a pokecat si s kamarády.

Klub by měl být místem setkání všech sportovců různých odvětví, kde by si mohli vyměňovat informace, zkušenosti z cest a kde by každý měl šanci najít partu, se kterou by právě chtěl vyrazit někam za zážitky.

Klub je pro tyto akce již náležitě vybaven, dokáže nabídnout občerstvení, zábavu a pro všechny případy i pěknou sbírku spacáků pro ty, kterým se z nějakého důvodu nechce v noci trmácet domů. Protože myslíme opravdu na všechny, je klub bezbariérový a hlavně NEKUŘÁCKÝ.

Parta kolem klubu Válec jezdí na vody od rekreační turistiky až po ww. V. Vybere si každý, kdo se bude chtít přidat. Také je zde silně zastoupena lyžařská sekce, paraglidová sekce, cyklisté, horolezci a vysokohorští turisté.


Naposledy upravil Admin dne Sat Mar 13, 2010 7:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 11:54 am

No, mě se docela líbilo na Ohři:-) Hned bych jel znovu!
Návrat nahoru Goto down
Mari
Droxi gel
Droxi gel
Mari


Poeet p?íspivku : 55
Age : 37
Location : Dobřichovice
Registration date : 07. 05. 09

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 1:37 pm

To já taky Smile Ale už mi docela dlouho leží v hlavě Ploučnice, je to taková pustina a na jaře by to mohl být i adráč Wink
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 9:07 pm

Pro priznivce jarni vody:
informacni schuzka v klubu Valec:
Like a Star @ heaven termin: coz takhle 23.3. od 18.30?
Like a Star @ heaven program: kam pojedeme? kdy pojedeme? s kym pojedeme? kdo pro to co udela?
co se tyce samotne akce, predbezne se mi hodi terminy:
Like a Star @ heaven 8. - 11.4.
Like a Star @ heaven 15. - 18.4.
Like a Star @ heaven 29.4. - 2.5.
Návrat nahoru Goto down
ondra
Ariel automat mountain spring
Ariel automat mountain spring
ondra


Poeet p?íspivku : 474
Registration date : 02. 03. 08

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 11:07 pm

Tak jo, s Maruškou pravděpodobně přijdem:-) Jsem pro třetí z nabízených termínů Like a Star @ heaven 29.4. - 2.5.
Návrat nahoru Goto down
Mari
Droxi gel
Droxi gel
Mari


Poeet p?íspivku : 55
Age : 37
Location : Dobřichovice
Registration date : 07. 05. 09

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 11:09 pm

Ano !
Návrat nahoru Goto down
Admin
Excel koncentrát
Excel koncentrát
Admin


Poeet p?íspivku : 923
Age : 37
Registration date : 02. 03. 08

Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 1:10 pm

Prijde i Dan a Dita, tak se klidne jeste nekdo pridejte 1
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kam na vodu v roce 2010? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam na vodu v roce 2010?   Kam na vodu v roce 2010? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kam na vodu v roce 2010?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silvestr 2010
» Volby 2010
» Herlikovice (5.2.2010)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Koniklec :: Na dlouhé zimní večery :: Archiv-
Přejdi na: